Měření zraku v optice

Ahoj. Máte někdo zkušenosti s měřením zraku v optice? Je to normální vyšetření jako u očního nebo ne? Chtěla bych si dát jenom změřit zrak, protože někdy mám pocit,  že musím zaostřovat do dálky. A když chodím kolem Grandopticalu, co máme ve městě, tak to tam mají napsaný, že měření zraku, tak mně napadlo, že bych si tam zajela. Ještě jsem teda vůbec u očního nebyla a co jsem slyšela, tak je tam dlouhé čekání a to já moc nemusím.

Rate this post

18 komentářů k Měření zraku v optice

 1. Ano v Grandopticalu ti změří docela rychle. Byla jsem tam začátkem roku. Objednání je rychlé, takže nemusíš čekat dlouho na termín. A je to úplně stejné vyšetření jako u očního, ale pokud by měli podezření na nějakou oční vadu nebo něco, tak to potom potřeba řešit s očním.

 2. Tak to je skvělý, to se tam půjdu objednat. Nechce se mi čekat někde měsíce. A nemyslím, že bych měla závažný problém s očima. Koukám celej den do PC, tak je možné, že to mám i z toho.

 3. Taky jsem byla v optice na měření zraku a to už několikrát. Byla jsem i u nás v jedné, co mi dělá známa, ale jednou taky v Grandu a vyšetření bylo v pohodě. Tam mi dokonce myslím odečetli měření, když jsem u nich kupovala brýle, takže to taky není zlý. Ale souhlasím, že objednání je rychlé.

 4. Hele tak já měla štěstí a teď mají tu akci měření zadarmo. Takže jsem se hned objednala a už jsem i na měření byla. Potřebuju jenom brýle k počítači, takže nejsem na tom tak špatně.

 5. Já jsem taky na ty akci byla, chodím do GrandOpticalu pravidelně jednou za rok nebo dva, takže to využívám. Je to fajn služba. A buď ráda, že máš jenom ty brýle na čtení, já jsem bohužel to štěstí neměla, když jsem tam šla poprvé. Ale nosit brýle není až tak špatné, jak jsem si ze začátku myslela a musím říct, že se mi celkem hodí 🙂

 6. Jo je to super a hlavně objednání bylo rychlé. A jsem teda ráda, že zatím nepotřebuji dioptrické brýle. A zvykla jsem si na tyhle rychle, takže jsem spokojená.

 7. Tak to je dobře, myslím, že čočky byl u mě větší boj, když jsem si je poprvé zakládala. A to mi ještě paní v Grandu všechno vysvětlila a ukazovala co a jak. Takže když se ti někdy zhorší zrak a budeš potřebovat čočky, určitě vyzkoušej ty light. Mně super sedly. No je pravda, že nemusí každému:-)

 8. Jo taky doporučuji ty čočky IWear od nich. Vyzkoušela jsem všechny a super sedí.

 9. V Grandopticalu mají dobrý výběr čoček a s těmi Iwear mám taky dobrou zkušenost. Měla jsem ty light jednodenní a teď mám ty oxygen ale už 14 denní. Docela rychle jsem si zvykla a neměla jsem žádný problém na začátku. Teď jsem akorát byla kupovat nové a zašla jsem si i na měření zraku, mají akci, takže jsem byla na preventivce. Naštěstí žádná změna v dioptriích.

 10. To měření bude v optice stejné jako u očního, myslím, že tam mají podobné ty přístroje.

 11. Nevíte, jestli je ještě ta akce? Já jsem tam byla na měření asi před dvěma lety a chtěla bych zase na preventivku.

 12. Myslím, že to už skončilo, ale co vím, tak bývá nějak na jaře a taky na podzim. Ale jestli ti nevadí zaplatit, tak můžeš kdykoliv, ono jestli si koupíš i brýle hnedka, tak ti tu cenu odečtou a potom je to měření teda zdarma 🙂

 13. Aha, tak to je super, to bych mohla využit. Už nějakou chvíli se rozmýšlím, že bych si změnila obroučky, mám je už dlouho a nové by se mi hodili. Zkusím se tam kouknut a poptám se.

 14. Jo určitě, za to nic nedáš, personál je fajn a umí i poradit, tak bych se nebála. Jinak teď mají taky fajn akce, tak možná se ti budou i hodit.

 15. Díky moc, jinak mám štěstí a teď právě měří zadarmo, tak jsem to vychytala a objednala se. Jedu tam zítra tak jsem zvědavá 🙂

 16. Tak jak jsi dopadla?

 17. Hele dobrý. Jenom už hůř vidím, takže jsem kupovala nové brýle. Naštěstí tam toho měli dost, tak se mi podařilo něco vybrat.

 18. Tak je tam toho hodně, takže taky tam někdy strávím víc času:-) Ale zatím jsem vždy vybrala. Teď nosím víc ty čočky ale brýle mám vždy po ruce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *