Nový hardware

Dobrý den, dostal jsem starší notebook Sony Vaio.
1) Při připojení USB Flash mi ovšem tuto flashku notebook nenajde. Nenaběhne to samo a ani v Tento počítač se flashka nezobrazí. Zajímalo by mne tedy, kde může být chyba a jak ji mám napravit.(v jiných noteboocích flashka funfuje)
2) Na původním notebooku jsem měl soubory, které jsem chtěl přetáhnout do tohoto notebooku. Když nešla flashka, zkusil jsem to přes CD. Natáhl jsem tam ty soubory, dal CD sem a … prázdné CD. Tak jsem to zkusil dát zpět do původního notebooku, jestli se nestala nějaká chyba. No a v původním notebooku to CD šlo normálně.

Tyto dva problémy spolu možná souvisí, ale nevím. Zkoušel jsem antivirovou kontrolu programu v počítači (avast) a poté online kontrolu (eset), jestli nemám nějakého vira, co třeba blokuje Plug and play, ale nic. Tak teď jsem bezradný, protože nemůžu mít ani mobilní internet, který jsem si zakoupil, protože ho noťas prostě nerozpozná.

Komentář ke článku “Nový hardware”

  1. no je otázka co se tam stalo, že se tam nedá dostat přes žádné externí medium, asi bych všechno pro jistotu projel pomocí malware bytes anti malware

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *