Operace na klinice Horní Počernice.

Dobrý den, mám před operací, vše máme domluveno, vše by mělo proběhnout ve stejný den jak předoperační vyšetření, tak i operace, což je pro mě a mé časové vytíženosti moc příjemný, ale chci se zeptat za jak dlouho po operaci jste byli schopni jít zpět do práce. Hodně cestuji, tak kdy třeba budu moct za volat. Popřípadě jak dlouho vám trvala celá rekonvalescence.

Rate this post

20 komentářů k Operace na klinice Horní Počernice.

 1. Ahoj, já jsem po operaci na klinice horní Počernice,vím, že každý máme jiný druh operace, prostě každý nemůžeme mít to stejné, nic méně já měla relexsmile a jsem moc spokojena s tím jak celá operace (včetně přeoperačního vyšetření) dopadla.

 2. V horních Počernicích se nechal operovat můj otec a do té doby vidí velmi dobře a po zákalu ani známky.

 3. každé tělo se regeneruje jinak, takže podle mě nezbývá než čekat.

 4. Za mě bych kliniku Horní Počernice klidně doporučil, po operaci chodím dlouho na kontroly a pořád je všechno jako na prvních schůzce.

 5. Rodina mě sem doprovodila, když jsem šla na odstranění dioptrií, laserovou operací. Měla jsem nahnáno, přece jen první zdravotní zákrok (když nepočítám porody).. Ale vše dopadlo velmi dobře, vidím od operace velmi ostře a zatím se nic nehorší.

 6. Dlouho chodím na kliniku horní Počernice, zatím jen jako pacient který chce kontrolovat zrak, zatím se na nic jiného necítím, ale i tak jsem spokojen.

 7. Doporučuji, jsem velmi s operaci spokojena. Obavy jsou v tomto případě vážně mimo mísu. Jsem ráda, že mám konečně oči v pořádku a vidím po mnoha letech fakt moc dobře.

 8. I za nás velmi doporučujeme. Jsme spokojeni, Hanušovi.

 9. Jsem rád, že jsem si kliniku našel a nechal u nich oči operovat. Myslím, že je to fajn místo kde se dobře o oči starají.

 10. Klinika je docela v pohodě, občas je tam teda nával lidí, ale jinak jsou dobří na všechny zákroky ohledně očí.

 11. Jsem velmi spokojena s klinikou horní Počernice. Jako rodina se zde občas vystřídáme všichni, jsme brejlounci a za ta léta nebyl nikdy problém.

 12. Kliniku jsme oslovili, když jsme hledali operaci očí pro naší babi. Měla problém s šedým zákalem a tak jsme se dohodli tady a dovezli jí. Všechno proběhlo velmi dobře a nakonec se kvůli očím objednáváme jenom sem.

 13. Na klinice Horní Počernice mi vyšli vstříc ohledně termínu operace, za což jsem moc vděčná, jelikož jsem neměla mnoho dní dovolené, abych si mohla udělat více času na rekonvalescenci. Jinak celá operace a vše ohledně následné léčby dopadlo dobře, vidím skvěle.

 14. Za sebe mohu také oční kliniku doporučit.

 15. Mám hodně dlouho po operaci očí. Kliniku jsem už před 5 let nenavštívila, protože nemám důvod, vidím dobře. Nic méně v době operace byli fajn a rozhodně bych je na operaci očí doporučila.

 16. Nikdy jsme s pan doktorem nikdy žádné problémy, operaci zatím vůbec nezvažuji, brýle mám i docela ráda.

 17. Já vidím v tom že se nemusím do ordinace objednávat jako velké plus. Myslím, že by pro mě bylo daleko horší kdybych se musela objednávat. To bych asi na prohlídku jen tak nedorazila.

 18. Poradili mi s mým očním problémem a asi po 7 letech co k nám pravidelně chodím na prohlídky jsem se na podzim přihlásil o termín na operaci očí. Chci mít už konečně po problémech.

 19. Kliniku jsem oslovil a operaci mi provedli cca do měsíce. Super přístup a vidění furt ostrý.

 20. Operaci očí jsem prodělala před nějakou dobou na klinice v HP, nemám nijak fyzicky náročnou práci a práce schopná jsem byla za 2 dny, ale samozřejmě s omezením. Snažila jsem se poctivě dodržet vše co mi lékař zakázal i co mi doporučil, proto byla u mě rekonvalescence bez problému.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.