19 komentářů k Plastová okna, zkušenosti ohledně dodavatele.

 1. Máme dělaný minulý léto okna od vekry a jsme spokojeni. Jak jsou plastový, tak se dobře udržují a nemáme doma díky tomu ani takový hluk.

 2. My si před 3lety nechávali dělat dřevěná okna od vekry do domku. Chvíli jsme na okna sice čekali, ale pak už to šlo raz/dva… Okna byla namontována na celý dům během jednoho dne… Nijak se s tím víc neprděli… Takže super a díky tomu jsme mohli nahodit dům a brzy na to už bydlet.

 3. U nás byla taky Vekra. Nejdřív jsme si mysleli že dáme zakázku známýmu co dělá okna, ale nakonec jsme se rozhodli jít do Vekra hlavně kvůli kvalitě a to se nám vyplatilo.

 4. U nás to bylo taky fajn, nic nedrhlo a okna byla hnedka zasazená a místo starých jsme ještě ten den umývali nové.

 5. No, my se poměrně dlouho rozhodovali o tom, jakou firmu oslovit. Vekra nám přišla jako nejlepší varianta potom co jsme s nimi začali komunikovat, Ujal se nás docela fajn chlap, který byl dost přímý, takže za mě super spolupráce.

 6. Za nás spokojenost. Okna od Vekry máme taky. Výběr jsme měli vlastně vyřešen rychle, protože u nich nás vycházela cena nejlépe.

 7. Vekra je podle mě na okna takový zlatý střed.Dělají dobrý okna a myslím,že i jejich venkovní žaluzky jsou moc fajn.

 8. Souhlasím s panem Antoníme, je to za mě taky střed a teda plastový okna u nás paráda. A žaluzky jsem nezkoušel, zatím nám stačí klasický závěsy. 🙂

 9. I my máme mnoho let okna od Vekry. V té době byla cena super a tím, že je máme takhle dlouho, tak i kvalitou super. Ale je to už opravdu dlouho co jsme instalaci měli, takže nevím jak je to teď, tenkrát byli pomalu jediný a velmi dobří.

 10. Kupovali jsme si od nich okna bez montáže. Docela dobře se nám s nimi manipulovalo. I když nemáme delší záruku, tak jsou ale okna v úplném pořádku.

 11. Původně jsme měli v plánu na naší novostavbu dát jen okna od vekry + střešní vyřešit ještě jinde, ale dopadlo to nakonec tak, že jsme si nechali u vekry dělat i interiérové dveře do barvy oken (chápej, aby to ladilo) a pak jsme vyplácli docela balíček peněz, aby vše je funkční a bez závad.

 12. S rodinou jsme se přestěhovali a nechali jsme při rekonstrukci vše ohledně oken na firmě Vekra. S koupenou jsme zas nechali vše na jiné firmě. Nejsme typy lidí co by si dělali věci sami, takže jsme spíš rozdali zakázky a jsme spokojeni.

 13. Okna od Vekry klidně doporučím, jelikož jsem s jejich užíváním velmi spokojen. Je pro mě opravdu příjemné, že mám při manipulaci s nimi pocit, že jsem okna opravdu přivedl do správné polohy, což u jiných oken není zase tak časté.

 14. Okna se nám vyplatila, ještě jsme letošní zimu nezačali ani topit, takže to se momentálně vyplácí 2x tolik.

 15. Koupili jsme byt a byly tam sice už plastová okna, ale dělaná opravdu velmi špatně. Takže jsme při rekonstrukci šli i do nových oken, a vekra nám nové plasty dodala. Rozhodně bych doporučil, nám celá zakázka dopadla pozitivně.

 16. Okny jsme měnili, abychom si pomohli od hluku a tepelné ztráty. Oslovili jsme Vekru jako první a byli pohotoví jak v komunikaci tak v nabídkách. Výsledek je za mě adekvátní ceně a rozhodně teplená izolace je citelná oproti minulým letům.

 17. Dodali nám na společné prostory v domě okna a balkónové dveře. Odsouhlasili jsme si to na schůzi a myslím, že jsme zvolili takový střed, ani moc drahé ani moc levné.

 18. V novém bytě jsme potřebovali udělat okna, jelikož původní byla naprosto nevyhovující naším požadavků. Okna jsme proto náš klid poptali u několika firem, abychom viděli co se na trhu s okny děje. Nevybírali jsme podle ceny, ale technických parametrů. Okna od Vekry mi podle toho co poslali připadali adekvátní k ceně, proto jsme je využili a za mě spokojenost.

 19. Chtěli jsme plastový okna, mysleli jsme že to vyřeší naší situaci a bude klid a místo toho jsme u vekry poptali dřevěná okna a klid i tak je. Jsem rád, že jsme se díky jejich radám na náš starší domek rozhodli právě pro variantu dřevěných oken, je to přece jen přírodní materiál a k těm starým domům to prostě patří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *