Samsung galaxy mini- nastavení menu

Mám problém s nastavením menu a taky s nastavením pozadí (živou tapetou). V menu si všechny ikony přesunu do takového pořadí jaké je pro mě nejpřehlednější a dam “uložit” a taky si zvolim nějakou tapetu. Pokaždé když připojím kabelem telefon k počítači, stáhnu si např. fotky nebo film a telefon zas odpojím, tak se mi všechny ikony v menu i tapeta změní na nějeké jiné. Prosím o radu, jak si zachovat své nastavení.

5 komentářů k Samsung galaxy mini- nastavení menu

  1. není tam nastavená nějaká synchronizace, která vždycky obnoví vzhled do toho, co je uložený v počítači? jaké používáš prostředí – to výchozí, touchwiz? možná u jiného by to nemuselo se dít, třeba golauncher nebo launcher pro si stáhni z marketu na zkoušku, jestli to taky pak bude dělat..

  2. Tak jsem zkusil jiné pozadí a to je v pohodě a zůstavé jaké si nastavim. Jen to menu mi pořád blbne. Všiml jsem si toho, že se mi libovolně přesouvají jen stažené aplikace z marketu, ale takové ty pevné od výrobce (např. : nastavení, budík, galerie atd.) zůstavají na svém místě.

  3. Dobrý den chtěl bych se zeptat na radu, mam problem s samsungem galaxy mini nechce se mi zapnout wifi a na jinem foru psali ze mam telefon zrestartovat ale když jsem to udělal tak se mi telefon dlouho zapina vite nekdo co stim ?? za odpověd dekuju.

  4. No tak restart určitě neuškodí, měj trochu trpělivost a počkej až všechno naběhne a pak je na Marketu taky wifi fix se to tuším jmenuje, ten mi docela na tohle pomohl jednou

  5. Potřebuji pomoct , nějak mi blbnul mobil , tak jsem ho restartoval , sice se mi všechno smazalo a byl jako novy, ale všechno jelo . Všechno kromě Wifi , když jsem se chtěl připiojit na wifi kterou použivam na PC , použival jsem ji před dnem a pul na mobilu a nic jsem s ni nedělal nejde to . Dam připojit , ted to piše že se to připojuje, ověřuje a po chvilce napiše ODPOJENO :-/// Prosim poradte 😀 Předem díky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *