Skype-zobrazování stavu je nefunkční

Dobrý den!
Mám problém se Skype. Jedná se o zobrazování stavu Skype pro ostatní účastníky (přítomen-online-zelený symbol, nepřítomen-offline-prázdný symbol, nepřítomen-po 1 minutě nečinnosti-žlutý symbol). Toto zobrazování pro ostatní účastníky je nefunkční. Nastavil jsem na notebooku, že po 1 minutě nečinnosti se označí žlutý symbol, že je účastník nepřítomen. Po důkladné kontrole jsem zjistil toto:
Po 1 minutě nečinnosti na notebooku se sice u mě objeví žlutý symbol-nepřítomen, ale ostatní účastníci vidí pořád zelený symbol-online. Když zavřu víko notebooku nebo ho dokonce vypnu tak ostatní účastníci vidí pořád zelený symbol-online. To platí asi pro všechny verze Skype, vyzkoušel jsem na verzi 6.16.59.105 a 6.3.59.105. Mám Win 8.1. Předinstalovaný Skype na dlaždicích Win 8.1 nepoužívám. Manželka má také Win 8.1 a vše u ní funguje jak má.Tedy při vypnutém notebooku nebo zavřeném víku ostatní účastníci vidí prázdný symbol. Při zapnutém notebooku vidí zelený symbol. Po 1 minutě nečinnosti vidí žlutý symbol.
Může mi někdo poradit? Předem děkuji.Igor šípek

1 komentář k Skype-zobrazování stavu je nefunkční

  1. určitě je ten problém jen na tom notebooku a nemáte třeba ještě někde na mobilu bokem puštěný skype, případně na tabletu, co by mohl se používat jako další zdroj pro zjištění informací o stavu?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *