Slim lipo zkušenosti

Ahoj. Po dvou letech trápení s dietami a cvičením jsem se rozhodla jít do operace Slim lipo, protože mi na mé bříško a taky boky nic nezabralo. Slyšela jsem o tomhle zákroku, prý je lepší než klasická liposukce a hlavně šetrnější s rychlejší rekonvalescenci. Máte někdo s touhle metodou zkušenosti?

Rate this post

4 komentářů k Slim lipo zkušenosti

  1. Slim lipo je fajn, podstoupila jsem ji před necelým rokem. Zákrok není bolestivý a hlavně mi ho dělali v lokálce, což mi přišlo fajn. Výsledky se dostavily téměř okamžitě, ale samozřejmě ten koneční výsledek až o několik měsíců. Ale to čekání stálo za to.

  2. A kde jsi byla, u jakého doktora? Já mám zatím v merku Yes Visage v Praze. Mám to nejblíž a nechce se mi po zákroku nějak daleko jezdit.

  3. Tak já jsem tam taky byla v Yes Visage u doktora Paducha. Zkušenost dobrá takže jestli půjdeš k němu, tak věřím, že nebudeš litovat. Pan doktor je velice fajn a dal si záležet. Během zákroku mi říkal, co dělá, takže jsem věděla co a jak. A chceš jít teda jenom na to bříško a boky? Já jsem byla taky na bříšku, ale k tomu ještě stehna.

  4. Tak to jsem ráda. O doktoru Paduchovi jsem slyšela jen dobrý. A jak rychle bylo vidět po zákroku rozdíl? Já jsem chtěla hlavně bříško, ale i na bocích mám toho hodně, takže by bylo nejlepší to udělat naráz. Hele zkusím se objednat na konzultaci a uvidím, co mi řeknou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.