Zelená energie BezDodavatele

Zajímali by mě vaše zkušenosti, na facebooku mi s nimi vyběhla reklama, tak jsem si to u nich nechal spočítat a vychází mě levněji, tak než to budu řešit s nimi dál, tak bych rád věděl, jak to s nimi máte. díky Radek

Tip: Chcete dostávat za každý nákup až 25 % zpět?
Vyzkoušejte Plnou Peněženku a vydělávejte nakupováním.

Bezplatná registrace ZDE

9 komentářů k Zelená energie BezDodavatele

 1. Já teda nevím jestli konkrétně řešíte plyn nebo elektřinu, ale rád se tu upíchnu, protože akorát řešíme dodavatele elektřiny a bezdodavatele jsem měl mezi návrhy, tak si to rád přečtu, co kdo k nim bude mít.

 2. Já to bral spíše všeobecně, kdo jaký s nimi má zkušenosti, ale osobně mi jde u nich o ele, protože plyn u nás není veden.

 3. Od prosince jsme u nich, kdy od nich energii beru i nechávám vykupovat přetoky. Reagovali mi celkem rychle, když jsem je žádal o předběžnou kalkulaci. Pak jsem si to teda nechal chvilku uležet, tak se sami ozvali jestli ještě třeba k tomu potřebuju něco doplnit. Ale to už jsem to s nimi pak rovnou uzavřel a potvrdil.

 4. Díky Martine, s myšlenkou vlastní fotovoltaiky už si taky nějakou dobu pohrávám kvůli tomu, že jedeme pouze na elektřinu, ale zatím jsem nedošel do stádia abych si řekl ano vyplatí se mi to, jdu do toho. Tohle mi přišlo fajn aspoň z toho hlediska, že je to taková poloviční cesta, kdy bych měl zelený tarif, ale jako by bez vlastního zdroje ..zatím. Je při této změně na zelenou energii třeba něco speciálního?

 5. Tak pro vás to v podstatě bude jako klasická změna dodavatele, takže nic víc než k jiný změně k tomu nepotřebujete. Firma to za vás vyřídí.

 6. v srpnu to bude rok co u nich budeme mít elektřinu a nemám proti nim výhrady

 7. Doma mám Bezdodavatele v kombinaci s vlastní fotovoltaikou a v současný době nevidím v ničem lepší nabídku.
  David

 8. tak ono kolik je na trhu možností,aby jeden dodavatel dodával i vykupoval zároveň,asi moc ne,ne? pro tu menší starost byl tohle taky důvod proč jsem to k nim nechal dát,protože chci na střechu vlastní systém s panely a burzovní cena pro výkup vychází nejlíp a to mi nikdo nevymluví

 9. O tomhle byla celkem dobrá diskuze na faceboku v jedný FVE skupině. Různě to tam porovnávali co je jak dobrý a jaká kombinace vychází nejlíp. A právě jak to má bezDodavatele obojí z jedný mísy, tak to vycházelo nejlíp, než mít nákup a výkup oddělený.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *