Jak vyvolat fotografie

Jak vyvolat fotografie

Vyvolání fotografií nebylo nikdy jednodušší. Poradíme vám, jak své fotky dostat z počítače nebo paměťové karty na papír, plátno i do kalendáře.

Nabízíme vám kompletní služby v oblasti zpracování digitální i klasické fotografie. Snímky před vyvoláním upravíme tak, aby byl jejich výsledný efekt vždy dokonalý. Specializujeme se také na technickou fotografii, portrétní i svatební fotografii, kterou přenášíme na plátna v tradičních i netradičních rozměrech. Svým klientům nabízíme ke speciálním zakázkám rovněž výrobu fotoalba, kalendáře a mnoho dalších foto dárků.

Jak vyvolat fotografie pomocí internetu

Milujete prohlížení starých fotografií svých babiček a rádi byste měli své fotografie také v tiskové kvalitě kdykoli po ruce? Digitální podoba má své velké výhody, ale co když se rozbije počítač nebo paměťová karta? Nejlepší způsob, jak své fotky “zazálohovat,” je nechat si je vyvolat v té nejdelší životnosti a s maximální garancí stálosti barev.

Pouze u nás vytiskneme vaše fotografie unikátním zařízením, které zaručí krásné barvy po dlouhé roky. Tisk probíhá na stroji, který se řadí k nejlepším na trhu produkčního tisku fotografií. Kombinaci kvality papíru a nejmodernější ochranné vrstvy, je zajištěna maximální odolnost povrchu proti poškrábání, zanechání otisků prstů i nechtěným kapičkám vody. Tiskneme klasické formáty fotografií od 10 x 13 až do 30 x 61.

Jak objednat tisk fotek

Tisk fotek nebylo nikdy jednodušší. Zařiďte si vyvolání fotografií v teple domova. Digitální fotografie nám stačí zaslat online pomocí fotosběrny. My vám zásilku pošleme poštou, nebo si své fotografie můžete vyzvednout na naší prodejně.

Kromě fotek na klasickém papíře nabízíme rovněž tisk fotek na plátno, fotky na hrnečky. Specializujeme se také na prodej tradičních i netradičních fotodárků. Nabízíme mnoho dalších suvenýrů s potiskem vašich fotografií.

Vyvolání fotografií nebylo nikdy jednodušší. Naše fotosběrna je vám k dispozici 24 hodin denně a prostřednictvím této aplikace si u nás nechávají vyvolávat fotografie i profesionální fotografové.

Jak poslat digitální fotografie

Fotografie nám stačí zaslat pomocí fotosběrny. Fotosběrna je intuitivní, jednoduchá pro ovládání a její obsluhu zvládne opravdu každý. U každé stránky je pro vás připravena podrobná nápověda, v každé fázi objednávky vyvolání fotek se můžete vrátit zpět a upravit své zadání.

Jak probíhá tisk fotografií

Pro vyvolání fotografií používáme nejmodernější technologii. Tisk fotografií provádíme takzvanou “mokrou cestou, na digitálním zařízení. Pro výrobu fotografií používáme výhradně špičkové kvalitní materiály. Při osobní objednávce i při objednání fotografií on-line cestou, prostřednictvím zaslání fotografií pomocí naší fotosběrny, získáte kvalitní fotografie. Navíc ke každé objednávce přistupujeme zcela individuálně. Sdělte nám své požadavky do poznámky a my vám vyjdeme maximálně vstříc i s těmi nejnáročnějšími požadavky.

 Proč vyvolat fotky u nás?

  • vyvolání fotografií provádíme rychle – zásilky expedujeme do čtyřiadvaceti hodin
  • nabízíme kvalitní fotografie i fotoknihy – fotky tiskneme na nejkvalitnější materiály
  • jsme přímí výrobci fotoknih – vaše fotokniha vznikne pod rukama profesionálních designérů
  • vycházíme vstříc každému zákazníkovi – nebojíme se splnit i ta nejnáročnější přání zákazníků
  • používáme nejmodernější technologii – vaše fotografie budou krásné po dlouhé roky
  • nebojíme se komunikace – pomůžeme vám zodpovědět vaše otázky a poradíme s každým problémem
  • jsme profesionálové – uvědomujeme si důležitost a magický okamžik z prvního zhlédnutí fotky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *