Recenze: Jinx Repellent Magic Formula

Recenze: Jinx Repellent Magic Formula

Říkáte si, že se vám neustále lepí smůla na paty? Máte finanční problémy a nevíte, jak zase začít konečně žít jinak, než od výplaty k výplatě? V tom případě byste rozhodně měli zkusit své štěstí a nechat se unést na vlně rituálu Jinx Repellent Magic Formula, jehož tvůrcem je jasnovidec Gabriel, který za pomoci bílé magie učiní každému z nás život o poznání šťastnější.

Než jsem na tento rituál kývla, jelikož jsem stejně tak, jako celá řada dalších lidí velmi nedůvěřivý člověk, byla jsem na popud mé kamarádky u známé věštkyně, která působí v našem městě, a ptala jsem se jí, jak bych mohla jít svému štěstí naproti a zbavit se mých dluhů, které jsem učinila z toho důvodu, že jsem potřebovala peníze na opravu své pračky, po smrti manžela jsem musela vyřídit například střechu, do které zatékalo a podobně. Věci se tak nějak neustále nabalovali více a více a já, místo toho, abych požádala o krátkodobou půjčku raději svou dceru, půjčila jsem si „výhodnou“ nebankovní půjčku, která mě zlanařila na neočekávaně nízký úrok, který byl ovšem ve skutečnosti pouhou blamáží. Dodnes tak musí splácet svou krátkodobou půjčku, která měla pokrýt mé nečekané výdaje. Začala jsem tak postupně upadat do depresí a migrény se u mě objevovaly téměř denně. Bála jsem se, kde vezmu peníze na základní potraviny a co řeknu svému okolí v momentě, kdy u mých dveří zazvoní exekutor. Věštkyně, kterou jsem ovšem se svými problémy seznámila, mi pouze řekla, abych věřila na lepší zítřky a že nikdy není pozdě na to, začít od znova. K tomu všemu mi „vnutila“ několik zázračných amuletů, které jsem měla neustále nosit u sebe a jenž měli přitahovat štěstí a peníze. Bohužel, nepřitáhly vůbec nic a já za ně akorát tak utratila dva tisíce korun. Jak by řekl můj zesnulý manžel, „ty jsi ale naivní bába!“. Rituál Jinx Repellent Magic Formula pana Gabriela je ale v mnoha ohledech naprosto jiný.

Co je třeba zvážit předtím, než zázračnou formuli podstoupíte?

Předtím, než se vydáte vstříc rituálu Jinx Repellent Magic Formulaměli byste rozhodně zvážit, zda jste na podobnou změnu připraveni. Znám totiž několik lidí, jenž tíha nově nabitých peněz a blahobytu dostala do ještě větších potíží, než ve kterých se nacházeli předtím. Pokud si tedy myslíte, že s novými možnostmi, které na vás po absolvování rituálu budou čekat, nebudete umět správně naložit, dejte si ještě čas na rozmyšlenou. Pokud vás ovšem stejně tak, jako mě nebaví již život od výplaty k výplatě, počítání každodenních výdajů a čekání na den, kdy u dveří zazvoní exekutor a bude chtít vrátit své peníze i s úroky nebo přijdu o své cennosti, běžte do toho.

Jak rituál Jinx Repellent Magic Formula funguje?

Úkolem rituálu Jinx Repellent Magic Formula je především zbavení se negativní energie, kouzel, kleteb a prokletí, které nám nepřinášejí v životě štěstí a potěchu. Strach z nedostatku nebude mít po aplikaci tohoto rituálu ve vašem životě absolutně žádné místo. Negativní energie v kombinaci s lidskou aurou, která je zaobalena finančními problémy, budou tak jednou provždy ta tam. Každý člověk si zaslouží žít v blahobytu. Tudíž je třeba udělat jediné a sice zbavit se negativních vln a očistit své tělo od špatných kleteb, které mu nedovolí získat v budoucnu například možnost povýšení v práci či možnost výhry v loterii. Tyto výhody mohou totiž čerpat pouze ti, kteří se nebojí toho, co nastane zítra. Nemají strach z nedostatku a neobávají se toho, že zítra nebudou mít možná ani, co do úst. Tito lidé jsou šťastní, vyrovnaní a připravení na to, co jim další den přichystá.

Výhody formule pana Gabriela

Duchovní strážce a jasnovidec pan Gabriel Čízek má s bílou magií bohaté zkušenosti. Jeho první výzvou bylo očištění aury u své jeho maminky, která trpěla nedostatkem. Chtěl totiž, aby prožila šťastný zbytek života a radovala se z nových zítřků namísto toho, aby bědovala u stolu a stěžovala si na svou finanční situaci. Během čtyř týdnů se jí ovšem začalo lepit štěstí na paty a stejně tak, tomu bude u vás. Takto to funguje:

V prvním týdnu z vás budou odstraněny špatné kletby, kouzla a očistí se vaše aura. Prokletí, která vám v životě způsobují smůlu a nedostatek už v tento moment nebudou mít ve vašem životě místo. Aura, která doposud blokovala, váš stálý příliv hotovosti bude ta tam a vám tak začne nový život.

Ve druhém týdny budete nečekaně získávat zpět své ztracené, odcizené či půjčené peníze či majetek. Zbavíte se svých dluhů, které vám v noci nedovolí spát, a nadobro povolíte smyčku dluhů kolem svého krku. Dluhů se zbavíte buď jejich splacením či zrušením anebo nalezením jiného způsobu oddlužení.

Ve třetím týdnu se posílí vaše energie štěstí. Budete buď povýšení, získáte lepší pracovní místo či uplatnění, dostanete prémie či se spustí vaše nová série výher v různých soutěžích, loteriích, kasínu či různých číselných hrách.

Ve čtvrtém týdnu začnete různými možnými způsoby přihazovat svou hotovost. Začnete množit svůj majetek. Zdědí nějaké peníze, dostanete větší výplatu, obdržíte nějaký dar a podobně. V neposlední řadě rovněž získáte stálou ochranu před jakoukoliv smůlou a také nemilými finančními problémy.

Co o rituálu říkají spokojení uživatelé?

Lucka

ve čtvrtek 2.05.2019

moje máma právě provedla ten rituál a skutečně otec přinesl s kasína hromadu peněz, teď čekám já na vlastní a co má být!

Žofie

Ve čtvrtek 2.05.2019

teď máme dobu špatné energie, lidé jsou smutní a pochmurní. Jenom takové potkávám na ulici a v autobusu. Je to jasné, že zlo přitahuje zlo. Když budete nespokojení se životem tak nebudete mít peníze. Když vdechnete svoji osobě pozitivní energii tak porazíte všechny problémy a ty s penězi také

Josef

Ve čtvrtek 2.05.2019

prosím vás. Napíšu tu, protože jsem se natrápil s kletbou nedostatku. Jsem přesvědčen, že je to generační kletba, protože vím, že můj děda promarnil celý majetek, zatímco můj otec co vydělal, tak propil… Já jsem byl celý život dobrým člověkem, dřel jsem jako vůl od svítání do noci… stávalo se, že i na dvě směny. A přes 15 let jsem nic neměl. Za to jsem si nadělal problémy u lichvářů. Až před měsícem jsem dostal vnuknutí a vyzkoušel jsem ten rituál, i když jsem na žádné čáry-máry nikdy nevěřil. A PŘESVĚDČIL JSEM SE NA VLASTNÍ KŮŽI. Přetrhl jsem tu kletbu a nemám strach o moje děti. Tři týdny jsem měl vlnu pozitivních událostí: nejdříve jsem dostal dědictví po sousedovi, o kterého jsem se staral když jsem byl mladý. Pak jsem v smskové soutěži vyhrál auto. Potom jsem vsadil šťastná čísla ve sportce a vyhrál jsem… to nemůže být náhoda!

Markéta

ve čtvrtek 2.05.2019

rovněž jsem vyzkoušela rituál Jinx. Uběhly dva týdny a cítím skutečně pozitivní změnu. Peníze utrácím, ale nějak mi jich z účtů tolik neubývá. Účty jsem dostala nižší… a co je nejlepší – vyhrála jsem rozvodový spor s mužem a musí mi platit alimenty. Jsem na sebe pyšná. že jsem pomohla štěstí.

Proč rituál podstoupit?

Pokud chcete začít konečně žít a přestat neustále propočítávat každou korunu, přičemž si odepíráte to, co máte v životě rádi, zkuste své štěstí jinde. Nevěřte věštkyním, které toho o věštění mnohdy příliš neví, a raději se oddejte očistě vaší mysli, která vám umožní získat peníze a finanční jistotu po zbytek života. Objednejte si tak rituál na tomto odkazu začněte konečně žít tak, jak to umíte nejlépe. O peníze se totiž již starat nemusíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *