Bulánci – “Kdo se vleče, neuteče!”

Tato jednoduchá, rychlá, akční a drastická hra pocházející z české dílny teamu SleepTeam Labs by rozhodně neměla chybět v počítači žádného herního nadšence.

Ve hře ztvárníte postavičku Bulánka, jedná se o vyšší formu života… polštář.

V dnešní době jsou již dvě verze této hry, jedna pro počítač a druhá pro mobilní telefon. My se ale budeme věnovat spíše té počítačové verzi.

Hru může hrát 1 až 4 hráči na jednom počítači, nebo se můžete připojit a hrát po síti. Hra je krátká může trvat i něco okolo jedné minuty, nebo je možnost hrát na počty úmrtí apod. Mapy jsou také velice jednoduché a jejich počet v základní verzi volně a legálně ke stažení a v češtině je šest map, ale můžete vytvářet i vlastní nové mapy.

Hra je jednoduchá, jde prostě o to zabít cokoli, se okolo vás šustne, ostatní protihráče polštáře, nebo i bonusové zvíře, či mimozemšťana to podle typu mapy. K zabití vám bude pomáhat zbraň, kterou jste na začátku vybaveni, nebo různé bonusové, které najdete a seberete v průběhu hry a různé bonusy v podobě štítu a neviditelnosti.

I přes to, že se jedná o hru velice primitivní a i její hrání je v podstatě pohyb na jedné obrazovce a zběsilé mačkání jednoho tlačítka pro střelbu, hra má své kouzlo, proto prostě doporučuji si jí zahrát, nežli vynesete soud.

Hra jednoho hráče podle nás zabaví asi na pár hodinek, ale když k vám přijde kamarád, nebo dokonce parta přátel, dá se u ní super zabavit. Hra prověří sice jen vaše reflexy, ale o to zábavnější hra to je.

Jednoduchost hry sebou nese i výhody v podobě klienta, která nepotřebuji instalaci, a kterého zvládnou i slabší počítače. Tak proč to nezkusit?

Zaručujeme, že po této hře budete každý den ulehávat na polštář se smíšenými pocity:)

Hru i nástroj pro vytváření vlastních kol si můžete stáhnout na adrese www.bulanci.cz

Kristýna Jahnová

Rate this post

3 komentářů k Bulánci – “Kdo se vleče, neuteče!”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *