Hraj.to: herní žánry na jednom místě

Nedávno nám do redakce dorazila informace o vzniku nového herního webu Hraj.TO. Co přináší tento internetový projekt? Především se jedná o místo, kde jsou soustředěny flashové hry různých žánrů od vývojářů z celého internetu.

Spektrum kategorií a žánrů, které se dají na tomto webu najít, je skutečně poměrně pestré – najdete tu hry online typu 3D (sem patří jak různé závody řízené z pohledu řidiče, tak hříčky na principu manipulace s objekty v trojrozměrném prostoru), bojové (poměrně široké spektrum her od “strategií” typu Age of War až po klasické mlátičky), brutální (hry ideální na odbourání stresu v práci), erotické (nečekejte žádný hardcore, jsou zde různé animované hříčky), farmářské (odnože a klony FarmVille), hry pro dívky (oblékací, líčící hry a podobné záležitosti), ale i karetní (je tu zastoupeno solitaire, poker a prší).

Online verze legendární hry Prince of Persia
Online verze legendární hry Prince of Persia

Zastoupeny jsou tu v poměrně hojném počtu logické (hry od strategií po manipulační hříčky vyžadující soustředění), hry na skóre (pokud vyžadujete hry, kde je zcela jasné, jak se vám vede, je toto pravděpodobně žánr pro vás), oddechové (v tomto oddílu jsou především různé typy adventur), postřehové hry (gamesy zaměřené na rychlost reakcí), hry pro děti (kreslicí a vybarvovací hry po boku s hrami s poněkud infantilní grafikou), hry pro dva (žánr, který využijete ve chvíli, kdy si to chcete s někým rozdat), pro kluky (jednotné místo se zaměřením na hry sportovního a bojovnějšího charakteru) nebo sada her kategorie “pro nejmenší” (hry, které mohou využít děti při osvojování základních počítačových dovedností).

Najdete tu také skákačky – mezi nimi mimochodem i flashová verze legendární hry Prince of Persia, sportovní hry, srandovní (různé vtipné a rádoby vtipné animace a hříčky),  stolní (počítačové simulace klasických stolních her jako jsou šachy, dáma, nebo piškvorky), strategie (zpravidla jednodušší real-time nebo několikakolové tahové), střílečky (zde najdete i flashovou verzi legendární střílečky z devadesátých let Quake), vojenské (hry s vojáky, vojáčky a bojovými jednotkami), a samozřejmě také závodní simulátory. U každé hry zdarma jsou tlačítka pro její známkování, takže u her, které hodnotilo více hráčů, je vidět procentuální hodnocení její kvality. Po přihlášení na web si navíc můžete vytvořit vlastní seznamy nejoblíbenějších her a chatovat s ostatními uživateli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *