Jak dohrát Travian

V tomto článku se podíváme na rady a tipy do hry Travian. Tato hra je trochu stereotypní, jednoduchá, ale přesto okouzlující a poutavá.

Čas

Pokud ho nemáte, tak na tuto hru zapomeňte, neexistuje, že se přihlásíte jednou týdně, i jednou denně je u této hry málo. Bohužel tuto hru a její náročnost tvoří hráči samotní, není proto žádným překvapením, že se na hře poměrně rychle rozvíjí závislost.
Možným řešením je hra více lidí na jednom účtu, ale i to sebou nese jisté nevýhody a problémy.

Skutečné výdaje

Jelikož jak jsem zmiňovala, hráči si utváří hru sami, jelikož hra jinak není vůbec komplikovaná, lidé využívají každé možnosti, jak mít navrch. To jim tvůrci, kteří si také potřebují vydělat, mile rádi prodají. Pokud tedy nechcete do hry investovat, připravte se na to, že hra bude těžká, ale ne nemožná.

Armáda

Armáda je v této hře všechno. Sice je to populace, která určuje vaše pořadí, ale věřte, že vám bude na nic, až k vám přijde agresivní soused pro vaše těžce natěžené suroviny. A až zjistí váš stav jednotek, bude se k vám rád vracet. Mít co možná největší armádu, několikanásobnou vaší populaci, nepodceňovat obranné jednotky, mít zeď na vysoké úrovni, to jsou rady získané drahocennými zkušenostmi. A věřte, že fungují.

Surovinová pole

Tady jde hodně o rasu. Takový aktivní Germán s rozsáhlou armádou pole ani moc nepotřebu, z nájezdů na okolí si nakrade více, než Gal s políčky na max. Jde hodně o styl a osobní cíl ve hře.

Obilné pole

Zvláštní kategorie, u které dobře poznáte, kdo umí a kdo ne. Aktivní hráč a útočník může mít v pohodě obilí -400/hodinu, nebo i mnohem více. Obilí totiž nakrade u sousedů útoky. Takže se nebojte jít do mínusu.

Pravidla a Návody

Doporučuji si je opravdu pořádně přečíst a respektovat a z návodu a informací, se můžete dobře naučit, co a jak a vyčíst požadavky na jednotlivé budovy. Na serveru také funguje MH, buď jeden, nebo více, ale vždy na jednom účtu. Tento člověk se stará o chod hry, můžete mu napráskat porušování pravidel, najdete ho na souřadnicích 0-0. Jakmile vám od dotyčného přijde zpráva, nevěstí nic dobrého. I když je pravda, že vás spíše zablokuje a čeká, až vy napíšete jemu.

Aliance

Z počátku doporučuji najíst si jednoho dobrého spojence a na alianci se vykašlat. V začátku je hlavní podrobit si okolí, ale v průběhu hry určitě do nějaké poblíž, která vám bude vyhovovat, vstupte.

Komunikace

Nehrajete s počítačem, ale s lidmi. Slušný a inteligentní projev vám v této hře mohou být velmi nápomocny. Nebojte se budovat virtuální herní vztahy. Myšleno spojenectví, dohody o neútočení, ekonomické dohody apod. Fantazii se meze nekladou, a když to bude vyhovovat obou stranám a budete si vzájemně nápomocni, hra získá nový rozměr.

Doufáme, že vám naše rady zpříjemní hru.

Kristýna Jahnová

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *