Jak si předplatit Playstation Plus

Jak si předplatit Playstation Plus

Chcete při hraní PS 4 zažít nové dobrodružství a soupeřit s dalšími hráči? Pokud kývete hlavou, že ano, pak je nutné si zřídit členství zvané Playstation Plus. Rázem se dostanete do světa s mnoha výhodami, kde to hraním online proti skutečným lidem nekončí. Postupně budete získávat nové hry zdarma a sáhnout si bude možné i na slevy. Jak si účet na Playstation Plus zařídit?

Zřízení Playstation Plus

Pokud chcete znát odpověď na otázku, jak si předplatit Playstation Plus, tak očekáváme, že vlastníte PS 4. To je základ, bez kterého se nehneme z místa.

Jakmile zapnete herní konzoli, vyberte si váš profil a přihlaste se. Proklikejte se menu a pomocí emailu a hesla se dostaňte do Playstation Store. Po naběhnutí byste již na první pohled měli vidět položku Playstation Plus.

Zřejmě jste ještě službu Playstation Plus nevyužívali. Pokud tomu tak je, zobrazí se vám volba využívání členství na 14 dní zdarma. Kliknete a dostanete se k výběru předplatného, které se vám začne odečítat právě po skončení bezplatného období. Zvolte vámi vybrané předplatné, potvrďte smluvní podmínky a přejděte k platbě. V tomto bodu bude nutné vybrat a zároveň přidat platební metodu. Rozhodnout se můžete mezi kreditní kartou, účtem na PayPal či PSN kartou. Zadáte potřebné platební údaje, potvrdíte a máte vyhráno.

Kolik to stojí?

Buďte v klidu. Nejedná se o závratnou částku, zvlášť když vezmeme v potaz, co vše za investované peníze dostanete.

Vybrat si můžete jednu ze tří možností, která vám bude nabídnuta. Chcete si Playstation Plus pouze otestovat? Vyberte si předplatné na 1 měsíc. V případě, že jste vše promysleli a jdete do toho naplno, aktivujte předplatné na 12 měsíců. Třetí a poslední možnost je výběr předplatného na 3 měsíce.

Ceny jsou následovné:

  • Předplatné na 12 měsíců – 1 560 Kč
  • Předplatné na 3 měsíce – 650 Kč
  • Předplatné na 1 měsíc – 210 Kč

Není tak složité si vypočítat, že nejvýhodnější volbou je zvolit předplatné na 12 měsíců. Ušetříte peníze i čas, jelikož obnovovat členství budete pouze jednou ročně.

Výhody členství

Při aktivování členství objevíte naplno potenciál Playstationu 4, o kterém se vám ani nesnilo.

Tím největším lákadlem je hraní multiplayer her online. Po celém světe je spousty herních nadšenců jako jste vy. Čekají pouze na to, až je vyzvete k bitvě. Díky tomuto systému zažijete zábavu, objevování nových her a míst, ale i dobrodružství. Pokud chcete porovnat své dovednosti i s dalšími skutečnými hráči (mimo vaše kamarády), tak tohle bude trefa do černého. Pro inspiraci ještě dodáme, že mezi nejoblíbenější multiplayer hry patří FIFA 18, Battlefield 4 nebo Gran Turismo Sport.

Pokud neustále zkoušíte něco nového, oceníte i další bonus. Každý měsíc probíhá hlasování, kterého se můžete účastnit i vy. Z celkového počtu hlasů se vyberou 2 hry pro Playstation 4, které se stanou hrami měsíce. Nejlepší na tom je, že tyto hry si můžete jako člen PS Plus stáhnout a zahrát. Schválně porovnejte ceny herních titulů a cenu ročního předplatného. A to se vyplatí, ne?

Ať toho není málo, čekají na vás i exkluzivní slevy. Pokud vlastníte PS 4, chcete nové výzvy, aktivace členství bude vaší nejlepší koupí za poslední měsíce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *