Povedená snowboardová hra

Snowboardové simulátory jsou stále populárnější a četnější a oblíbenější, stejně jako snowboarding obecně, tak nezůstávejte pozadu a šup na prkno.

Pokud se vám zachtělo zavzpomínat na horské sjezdovky alespoň prostřednictvím počítače, můžete si vyzkoušet hru Soul Ride Virtual Jay Peak.

Hra má své plusy i mínusy jako všechno, ale podle nás jsou u této hry plusy výraznější, takže si vám ji dovolíme představit a doporučit. Tato hra není na dlouhodobé hraní, ale na jedno či dvě odpoledne nebo večery zajistí super zábavu, takže proč ne, když vezmeme v úvahu, že je zdarma, a že její nainstalování i odinstalování je otázkou pár sekund? Hra je v anglickém jazyce, ale u tohoto typu hry je to v podstatě jedno.

Za její mínus považujeme hlavně nemožnost hraní více hráčů na jednom PC nebo po síti, což by oboje v rámci dráhy i ovládání bylo snadno proveditelné, nic méně by se musel překopat celý kód hry, takže to autorům hry odpustíme, koneckonců co nám zbývá.

Grafika i zvuky hry jsou naprosto průměrné, takže nenaštvou ani nepotěší. Zvuky záměrně nenazýváme hudbou, jelikož se jedná pouze o zvuk jedoucího prkna po sněhu, na druhou stranu se tento zvuk alespoň mění v závislosti na rychlosti, otáčkách, skoku atd.

Kromě různých tratí a terénů jízdy, mezi kterými najdete od sjezdovky, po slalom, po přírodní zalesněný nebezpečný terén snad vše. Tato hra je specifická možností výběru, kdy si můžete zvolit váš start na mapě a sjíždět libovolnou cestu, což u her tohoto typu opravdu originální a nezvyklé.

Hra je zdarma, ale o to více reklam na sportovní vybavení se v ní vyskytuje – naštěstí jen formou plakátů log a názvů jednotlivých firem u cíle, takže by vám to nemělo až tak vadit, spíše se lépe vžijete do atmosféry snowboardového jezdce.

Kristýna Jahnová

Rate this post

3 komentářů k Povedená snowboardová hra

  1. Tuším som to hral ked som ešte fičal pod Winom 🙂 Staré dobré časy.

  2. Tak na linuxu je zase aspoň ten Tuxkart no 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.