Roztočená kola on-line rulety

Zpestřujete si občas život hraním hazardních her? Sháníte informace o on-line sázení s překvapivě vysokou možností výhry? V následujícím článku se dozvíte vše důležité o velmi oblíbené hazardní hře – ruletě.

Jak ruleta funguje

Z technického hlediska je ruleta složena ze dvou kol, přičemž větší z nich zůstává nehybné a menší kolo je otočné. Menší kolo bývá rozděleno na 37 nebo 38 číslovaných dílů. Krupier posílá mezi obě kola kuličku, která se z vnějšího přesouvá do vnitřního kola a usazuje se u některého z čísel, která jsou rozdělena na červená a černá s výjimkou nuly, označené zelenou barvou. Sázet je možné na čísla, skupiny čísel a barvy. Každá sázka má svůj vlastní poměr (riziko vůči výhře) a podle něj je také vyplácená výhra. Sázky jsou na ruletě rozdělené na dvě základní skupiny. Vnitřní sázka je jen na čísla od 0 do 36, vnější sázky jsou potom kombinací skupiny čísel a barev.

Americká nebo francouzská?

Při hraní se můžete setkat s dvěma typy rulety. Francouzský typ rulety obsahuje 37 polí, kromě standardních čísel od 0 do 36 tedy ještě zelenou nulu. Americký typ rulety disponuje jedním polem navíc, tzv. dvojitou nulou. Liší se také uspořádáním čísel na hracím poli. Záleží tedy jen na Vaší prioritě.

ruleta

Hráčské tipy:

Ostřílení hráči rulety se shodují na několika tipech a radách, které by měl každý správná ruletář dodržovat, pokud chce odejít s plnější než prázdnější kapsou.

1) Výběr kasina – Ať už hrajete na internetu nebo v místním baru, důležité je, abyste si byli jistí důvěryhodností hry. I u nás totiž existuje velké množství podvodníků a zlodějů, kteří se snaží hráče jen okrást.

2) Limit – Ještě před začátkem hry si vždy stanovte maximální výhru nebo prohru, po jejímž dosažení s hrou skončíte. Bez dodržování tohoto základního pravidla se brzo může stát, že nebudete mít o co hrát.

3) Ne na doraz – Pokud se vám delší dobu nedaří vyhrát, nechte hru na jindy. Nikdy se nepokoušejte větší prohru zvrátit opětovným hraním. Počkejte několik dní a potom případně zkuste štěstí znovu.

4) Zdravý rozum – Nezapomínejte, že ruleta je hazardní hra, a tudíž tak trochu hraní si s ohněm. Pokud vidíte, že začínáte mít s hraním rulety problém, vyhledejte pomoc.

Test závislosti na hraní hazardních her

Víte, že vám poslední z bodů předchozího seznamu dělá problém? Tušíte, že byste mohli mít s hraním opravdový problém? Zkuste náš test závislosti na hraní hazardních her, ve kterém si můžete ověřit, jestli je pro vás stále zábavou, nebo už závislostí.

2 komentářů k Roztočená kola on-line rulety

  1. Ahoj, pokud se chcete dozvědět více o hraní rulety a možnostech, jak si naklonit více štěstí, přečtěte si tento zajímavý článek …

  2. Ahoj, pokud se chcete dozvědět více o hraní rulety a možnostech, jak si naklonit více štěstí, přečtěte si tento zajímavý článek … Jak ovládnout ruletu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *