Jak přidat obrázek alba do Media Playeru

Návod, jak v přehrávači Windows Media Player přidat k albumu chybějící obrázek .

Tento problém se vyskytuje v těch případech, kdy máte na disku alba, která jsou součástí knihovny skladeb (typicky nahraných nebo převedených do mp3) načítané pomocí přehrávače Windows Media Player, ale není u nich automaticky z internetu stažená fotka jejich titulní strany, prostě jsou to takové bezprizorní složky, které nemají kromě názvu žádné označení.

I tato situace má však své řešení a obrázek si můžete velmi jednoduše přidat k jakémukoliv albu uloženému na disku a načteném v knihovně hudby. Postup je následující:

  1. Otevřete si složku s obrázky, kde je i obrázek, který chcete přiřadit bezobrázkovému albu
  2. Spusťte Media Player
  3. Zvolte přehled na úrovni alb. Mezi těmi, které titulní stranu mají jsou i další, zašedlá, která vypadají jako prázdné CD. Na nich si všimněte nenápadného nápisu Vložit obrázek sem.
  4. Přetáhněte z okna s obrázky jeden vybraný přímo na album, které žádný zatím nemá. Stačí chytit myší za levé tlačítko a pustit.
  5. A tímto je už celá operace u konce. Jednoduché, prosté, až geniální… Teď už stačí jen vyhledat ty pravé originální booklety na internetu a řadit, srovnávat a přiřazovat.
Rate this post

1 komentář k Jak přidat obrázek alba do Media Playeru

  1. me ten obrazek neche zobrazit v mobilu jakto ???

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *