Jak vylepšit iTunes

Že máte iPod nebo jiný Apple výrobek a používáte iTunes, ale nikdy jste neslyšeli o poradci Genius? Chyba! Je na čase je vylepšit.

Někdo hudbu moc nemusí, nemá hudební sluch a cítění a mnohem lépe a raději relaxuje za použití jiných prostředků a smyslů. Ovšem jsou mezi námi i tací, kteří budí dojem, že se snad se sluchátky na uších narodily. Samozřejmě není jen bílá a černá strana, jsou skupiny lidí, kteří poslouchají muziku jen při určité činnosti, ale pravdou je, že existuje jen málokdo, kdo by si občas nějakou tu píseň nepustil.

Hodně lidí má rovněž problém s tím, že se jim hudba rychle zprotiví, intenzivně poslouchají párkrát za den jednu píseň a za týden ji už nemohou ani cítit, ale hudbu chtějí poslouchat dál a tak kupují nebo stahují stále nové písně. Myslíme ale, že toto není problémem jen lidem se silným vztahem k muzice, komu se už občas nestalo, že by si něco hezkého rád pustil, ale došla mu inspirace na to, kde hledat?

V takových případech pak většina lidí s počítačem, který má připojení k internetu, sedne za židli a stráví hodiny zbytečným a bezvýsledným hledání na serveru YouTube nebo v profilech jejich přátel v různých sociálních sítích. Pokud jste s touto cestou k nalezení potřebného spokojeni budiž, ale my pro vás máme nápad na něco mnohem rychlejšího efektivnějšího a nadějnějšího, nevěříte?

Geniální vylepšení iTunes

Pokud máte program iTunes, není nic jednoduššího, než si aktivovat Genia, tak učiníte jednoduše v kolonce Store a následně zvolíte možnost Turn Genius On.  To je celé, opravdu jednouchá cesta, která vám ovšem umožní, aby program na základě písní, které mu předhodíte vaším prostým označením, našel písně jí podobné.  Je totiž velmi pravděpodobné, že když vybere stejný hudební styl, autora nebo podobnou melodii, bude se vám píseň líbit. Doufáme, že máte na vašem iPodu nebo iPhonu dostatečnou GB rezervu, protože je dost možné, že po přečtení toho článku, ji budete potřebovat.

Kristýna Jahnová

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.