Eu zadost.cz – jak získat dotaci z Unie

Jak najít zdroje na financování vašeho projektu pomocí na internetu. Eu-zadost.cz a další weby, které se vám hodí při žádání o dotaci.

Ohledně témat dotací na internetu najdeme dvě kategorie webů:

  • weby státní správy a unijní – informační
  • weby soukromých subjektů zprostředkující vypracování projektů

Vzhledem k tomu, že druhá skupina dominuje a najít takto zaměřené stránky vám určitě nebude dělat větší problém, podívali jsme se na skupinu první, tj. na zdroje, které by vám mohly pomoci nějakou dotaci získat, případně pomoci v tom, jak si o ni zažádat.

Eu zadost.cz

Jedná se o web, ke kterému cestu budete hledat pravděpodobně až na konci celého procesu žádosti o dotaci. Nelekněte se výzvy o uznání nezabezpečeného certfikátu, v tomto případě se jedná čistě o varování o zvýšeném zabezpečení a přihlašování přes https a dále o to, že jste si nenaistalovali příslušné certifikáty do počítače, proto se vám tato výzva zobrazuje. Celá tato aplikace BENEFIT7 je provozována Ministerstvem pro místní rozvoj.

Struturální fondy.cz

Tento web se zabývá širším pohledem na problematiku a mapuje celé téma strukturálních fondů a všechno, co se ho týká. Najdete tu přímo od zdroje všechno, co se aktuálně děje, termíny, výzvy, informační materiály, ale taky třeba slovník, ve kterém se můžete zorientovat ve veškerém složitém názvosloví.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *