Jak přidat stránku do Seznamu

Jak přidat stránku, aby se dala najít ve vyhledávači a katalogu Seznam.cz.

Máte vytvořenou stránku, s naprosto exklusivním obsahem a funkcemi, prostě mistrné dílko svého druhu. Jak ale na to, aby se dala najít na Seznamu? Automaticky se tam z ničeho nic neobjeví, je potřeba tomu trochu pomoci, a zde je návod jak to:

Přidání do vyhledávání

Do vyhledávače web přidáte tak, že navštívíte stránku http://search.seznam.cz/pridej-stranku a zde do kolonky URL stránky napíšete její adresu (např. www.mojesuperstranka.cz). Tím dostal vyhledávací robot informaci o tom, že váš web existuje a v průběhu několika dní by ji měl zahrnout do vyhledávání.

Přidání do katalogu

Tady záleží, jestli je vaše stránka firemní prezentací, nebo se jedná o běžnou stránku (nefiremního charakteru). V případě, že se jedná o klasický web, na kterém neprezentujete svou firmu, navštivte web odkazy.seznam.cz a zde najděte kategorii, která nejvíce odpovídá zaměření vašich stránek. Při nalistování odpovídajícího záznamu stačí zcela dole kliknout na tlačítko Přidej odkaz a vyplnit popis vkládaného záznamu. Pokud se jedná o firemní web, jděte na firmy.cz a zde zvolte Přidat firmu zdarma – v tomto případě bude nutné mimo popisu přidat i IČ, adresu, obchodní jméno a další informace o firmě, aby odpovídaly formátu, v jakém jsou v tomto firemním katalogu položky uchovávány.

Rate this post

1 komentář k Jak přidat stránku do Seznamu

  1. Hledám svého idola Michala Fotra asi po 20 letech .Potřebuji se sním co nejdřív sejít a vidět se.Záhorská Iveta Dobřichovice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *