Jak se stát spisovatelem

Dnešní článek je určen hlavně pro začínající spisovatele a pisálky všeho druhu, kteří se potýkají s těžkými začátky, které obnáší problémy s časovým rozvržením, ale i věčné hledání inspirace, rozvíjení představivosti, nebo účinné rozvržení myšlenkových map.

I za předpokladu, že jste už nějakou tu publikaci úspěšně vydali, můžete to, co vám nabídneme níže ocenit, jelikož v literatuře jde hodně o subjektivní prožitky a názory druhých lidí, proto bychom měli vnímat rady a mínění druhých dvojnásob. Jsou to právě drobné detaily, které tvoří dokonalý celek.

Teď už k věci. Když se chceme něčemu věnovat a zlepšovat se, je ideální cvičit a dále se v oboru vzdělávat a rozvíjet. Tak je to i se psaním: důležitý jé trénink, ale stejně tak zpětná vazba a nějaké ty rady, a dokonce i ne moc oblíbená konstruktivní kritika, jelikož psaní do šuplíku vám zrovna moc nových poznatků o vaší práci nedá.

Z těchto a dalších důvodů shledáváme užitečným představit vám nový projekt, emailový kurz tvůrčího psaní, který je momentálně v testovací verzi.

Proč byste se měli kurzu zúčastnit a co kurz obnáší?

Jedno z velkých pozitiv tohoto moderního kurzu je určitě fakt, že na něj nemusíte nikam docházet, že se mu věnujete v pohodlí vašeho domova a je jedno jestli ráno před školou, odpoledne po tenisu, nebo večer po práci, má výhodu naprosté časové flexibility.

Dalším kladem je, že kurz je a bude zdarma, je to dárek od autora Reného Nekudy, který kurz vytvořil pro čtenáře svého webu o tvůrčím psaní, kde již dlouhou dobu radí ve svých článcích, jak na časté problémy s tvůrčí tvorbou řešit, a rovněž vytváří různé pomůcky, jako je třeba povídkář, který slouží pro procvičení nápadů a získání nové inspirace. Už z této drobné pomůcky poznáte, že René je člověk originální a zkušený, jinak řečeno, že se zapojujete do kurzu, který má smysl a opravdu vás může obohatit.

Jedinou podmínkou, kterou musíte pro přihlášení do kurzu splnit je odebírat novinky z webu pomocí emailové schránky.

Pokud se chcete dočíst více o tomto projektu nebo se přihlásit, navštivte už web nejzasvěcenějšího a sice: http://www.renenekuda.cz/

Kristýna Jahnová

Rate this post

1 komentář k Jak se stát spisovatelem

  1. Dobrý den,
    Jmenuji se Dana Klempířová a je mi 14 let.Moc nejsem dobrá v Českém jazyce na vysvědčení dostávám s Českého jazyka trojky,ale posledních pár let se mi stává,že se mi zdávají (sny) jednou za dlouhou dobu krásné,nevymyšlené a napínavé filmy.Nevím jak na to přicházím,protože v tom dnu se nestane nic neobvyklého,zvláštního,ani se mi nezdá žádný film co jsem viděla v televizi vůbec není podobný vždycky se mi zdá vymyšlený film,ale nádherný.Když mě rodiče budí tak jim říkám ať mě tenhle film nechají dokoukat,protože se mi to stává fakt za dlouho že se mi zdá nějaký film.A chtěla jsem se zeptat jestli tuhle schopnost,by jsem mohla nějak rozvíjet a jestli ano,tak aby jste mi poradily jak.Předem děkuji.

    S pozdravem:
    Dana Klempířová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *