Jak si najít na internetu příznaky nemoci

Jak si vyhledat podle příznaků nemoci, co vám je. Léčba pomocí internetu. Lékařské poradny.

Internet dnes slouží k usnadnění skutečně už obrovského množství problémů. Dokonce vám pomůže i zjistit,co máte za nemoc a jak ji léčit. Jak to však na internetu docela často bývá, můžete se setkat s radami jak odbornými a fungujícími, tak i s dezinformačním šumem, který je plný babských pověr, neověřených tvrzení a léčebných postupů, který vám nemusí ve výsledku pomoct, někdy dokonce naopak.

Jak si tedy najít nemoc přes internet

Určitě je nejjednodušší zadat popis problému, případně choroby do vyhledávače (Seznam, Google) a hledat ve výsledcích. Pokud nemůžete nic najít, zkuste trochu slova pozměnit, přidat upřesňující nebo naopak odebrat příliš specifikující výraz. Pokud pak už najdete přímo popisy řešení a léčebných postupů, najděte označení choroby použité v tomto textu a znovu hledejte, zda najdete podobnou radu i na jiném webu. Čím více zdrojů uvádí totožnou diagnostiku, tím větší šance samozřejmě je, že se jedná o správnou.

Lékárny na internetu

Prozdravi.cz
Stejně jako s dalším zbožím, i s léky se obchoduje přes internet. Léky na předpis se takto samozřejmě koupit nedají, můžete alezakoupit různé bylinné přípravky, čaje nebo detoxikační medicínu, kterou byste v klasických lékárnách hledali jen těžko. U internetových lékáren si však dejte dvojnásobný pozor na to, kde nakupujete, protože ohrozit se jakýmsi pochybných preparátem vám za to určitě nestojí.

Doporučit k vyzkoušení můžeme například v současnosti asi největší internetovou lékárnu prozdravi.cz, jejíž součástí je i lékařská poradna a další články o zdraví. Léky tu můžete hledat přímo podle nemoci, takže nemusíte zdlouhavě procházet všechny preparáty a číst všechny jejich popisky jako jinde.

Rate this post

2 komentářů k Jak si najít na internetu příznaky nemoci

  1. Výborné články,všude doporučuji. Nevyžaduji odpověď K a V N.

  2. Dvořák dobrý den mám nějaký čas problémy zdravotní a to tyto dušnost únava málo močení sucho v puse nechuť k jídlu snížil se mi tlak problémy s erekcí a další můj doktor tam není a celý týden nebude nejsem schopný ani pomalu chodit můžete mi prosím pomoci děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *