Poslech hudby zdarma

Jak poslouchat hudbu online přes internet zdarma.

Konec stahování

Při současných rychlostech připojení internetu je v řadě případů stahování mp3 a ukládání na disk poměrně zbytečnou operací, vzhledem k tomu, že se dá řada skladeb najít na internetu a poslechnou okamžitě bez větších komplikací online. Je potřeba znát jen několik málo adres, na kterých se dají písničky a další hudba vyhledat a okamžitě poslouchat.

YouTube

Na YouTube.com se dá najít dneska už asi naprosto všechno, a vzhledem k tomu, že většina hudebních videí je provázena buď klipem nebo jiným více či méně povedeným obrazovým doprovodem, mohl by být YouTube jednou z prvních voleb při hledání skladby na internetu.

Fizy.com

Fizy je vyhledávačem, který se specializuje na vyhledávání hudby a hudebních videí na internetu. Hledá jak na YouTube, tak na dalších hudebních a video serverech, takže má větší databázi, opět si můžete zobrazit klip, v případě že klip ke skladbě není k dispozici tak animaci. Výhodou Fizy.com je, že si můžete sestavit playlist nebo vyhledávat další skladbu a přitom stále poslouchat jinou, což na youtube možné není (pokud tedy neprovádíte tyto dvě činnosti ve dvou oknech nebo panelech prohlížeče).

Jiné vyhledávače

Dále existuje řada vyhledávačů a serverů s hudbou online, ať už placené či neplacené, jako mp3.centrum.cz a další, nicméně databáze a způsob prezentace výsledků nedosahuje většinou úrovně dvou výše zmíněných.

4/5 - (2 votes)

1 komentář k Poslech hudby zdarma

  1. pisnicky-youtube.cz youtube hudba, youtube písničky zdarma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *