Svátky a narozeniny na Facebooku

Jak využít facebooku jako kalendáře ke sledování narozenin a svátků.

Dnešní článek upřednostní především uživatelé sociální sítě Facebook, jelikož se v něm podíváme na alternativní možnosti online kalendářů v tomto profilovém virtuálním světě. Jedná se o téměř ideální způsob, jak využít jedné z předností této sociální sítě, to jest fakt, že zde máte většinu vašich známých a přátel s jejich osobními informacemi, jako jsou v tomto případě jejich jména a data narození. Pokud se vícekrát než jednou denně na svůj profil podíváte, abyste zjistili novinky za života vašich přátel, stane se toto opravdu výborným řešením praktického kalendáře, který má jediný účel a to abyste nezapomněli na svátek, či narozeniny někoho důležitého.

Nabídneme vám dva odlišné kalendáře, které pokládáme za jedny z nejpropracovanějších facebook aplikací tohoto typu. Obě aplikace jsou samozřejmě zdarma.

Kalendář svátku a jmenin

Web: http://www.facebook.com/apps/application.php?id=201363433852

Tato aplikace vytvořená v českém jazyce podporuje jak české svátky, tak slovenské meniny. Aplikaci není nezbytné vkládat do oblíbených, pokud tak neučiníte, nebudete autorem nějak omezeni a budete ji moc zdarma používat dále, ovšem pokud tak učiníte a vložíte aplikaci do oblíbených, pomůžete tím nejen autorovi, ale především sobě, jelikož ji vždy rychle naleznete k použití. Jedná o velice jednoduché graficky jednoduše zpracované tabulky, které tvoří váš kalendář.

Kalendář narozenin

Web: http://apps.facebook.com/fbcalendar/

Graficky propracovaný kalendář, který vám umožní rychlý přehled narozenin vašich přátel. Program je vícejazyčný, kalendář a jeho podobu si z nemalé části vytváříte jednoduchým postupem sami, výsledný výtvor pak vložíte mezi fotky ve vaší profilové stránce, můžete své přátele navíc označit a dopsat jim jako popis nějaké hezké přání. Tímto způsobem si vzpomenete na všechny a potěšíte i ty známe, kterým byste možná jinak ani nepopřáli.

Věříme, že spojením těchto kalendářů se už nedostane nikdy do trapné situace, a že si jejich tvorbu zejména v případě druhé aplikace opravdu užijete.

Kristýna Jahnová

Rate this post

1 komentář k Svátky a narozeniny na Facebooku

  1. Rád bych dostával upozorfnění kdy mají mí přátelé a příbuzní narozeniny a svátky děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.