Webový učitel anglického jazyka

Potřebujete se naučit, nebo zdokonalit v jazyce anglickém? Potřebujete se připravit na zkoušky pro získání certifikátu, nebo na maturitu? Chcete si obmotat vaši slovní zásobu, nebo si přečíst anglické texty? Nemáte čas ani peníze na to, abyste chodili na doučování, nebo kurzy? Chcete se vzdělávat v pohodlí vašeho domova?

Tak to byste určitě měli znát webový projekt: http://www.helpforenglish.cz/

Je jedno na jaké úrovni anglický jazyk umíte, jelikož právě podle úrovní je celý projekt tříděn a řazen, takže se můžete věnovat a pokročovat v té vaší, nebo si opakovat to, co byste měli znát.

Na webu naleznete všemožné gramatické jevy, které se v jazyce vyskytují, vše podrobně vysvětlené s ukázkovými příklady, nově získané znalosti si pak ověříte v testech, kterých je momentálně na webu 407, ale tento počet se stále rozrůstá. Testy samozřejmě nejsou orientovány pouze na gramatiku, naleznete zde i práci s větami, dále pak testy na ověření vašich čtenářských schopností, hrátky s tvary slov a mnoho dalších. Když vám nějaký výsledek, nebo chyba nebude jasná, i přes to že vyhodnocení testu obsahuje i popsání, kde jste udělali chybu, co je správné řešení a proč, můžete o tom diskutovat v komentářích. Po vyhodnocení se rovněž dozvíte, jak jste na tom oproti průměru lidí, kteří test na webu udělali taktéž.

Jelikož jazyk slouží hlavně k dorozumívání, získáte zde i užitečné rady, co se výslovnosti týče.

Pokud potřebujete anglické znalosti hlavně pro získání certifikátů, zdokonalení znalostí v obchodní angličtině, nebo pro úspěšně složení nové státní maturity naleznete zde všechny potřebné informace o testech a potřebných znalostech, které vám web samozřejmě opět pomůže získat.

Můžete se zde rovněž zapojovat do různých anglických soutěží s tematickými cenami, nebo diskutovat o svých problémech s jazykem na fóru, kde vám určitě řada lidí ochotně pomůže.

Učení vám zpříjemní praxe, takže si zde můžete přečíst řadu anglických článků, časopisů, pohádek, nebo poslouchat anglické knihy a písničky. Když vám nějaké to slovíčko vypadne, určitě ho naleznete v šikovném slovníku, který je rovněž součástí webu.

Když už váš učení bavit nebude, můžete se zasmát nad anglickými vtipy a zkusit si nějakou tu hádanku.

Na webu tohoto projektu, který je jako dělaný pro studenty, toho naleznete o moc více, ale to už si musí každý najít a zkusit sám. Učení s tímto webem je opravdu zábava.

Kristýna Jahnová

Rate this post

2 komentářů k Webový učitel anglického jazyka

  1. CHtěla bych se zeptat,kdy mi někdo napíše ,,Looking forward to seeing you soon,, tak jak reagovat.

  2. Něco jako že se taky těšíš, až se taky uvidíte řekl bych .)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *