Recenze ZTE Axon Elite 4G

Naši předci by se divili, kam ten dnešní svět dospěl! Vymoženosti dnešní doby by totiž pravděpodobně překračovaly hranice jejich chápání, jestliže by spatřili ZTE Axon Elite 4 G, oněměli by v naprostém úžasu. Firma ZTE se s ním může právem chlubit, protože jeho výkon je skutečně obdivuhodný.

Již jen skutečnost, že mozkem přístroje je osmijádrový procesor Snapdragon 810, jenž je taktovaný 2 GHz, zasluhuje pozornost. Uživatel může využít i 3 GB operační paměti. ZTE Axon Elite 4 G disponuje 5,5 palcovým displejem (1920×1080 pixelů), který má Full HD rozlišení, což stále ještě v současné době není možné hodnotit jako naprosto běžné vybavení.

axon

Tento přístroj se však může pochlubit i celou řadou dalších vychytávek, které odkazují na to, že se jedná o skutečný tabletotelefon. Pokud vyrazíte na výlet, neocenitelné služby vám poskytne 13 megapixelový fotoaparát, s nímž dokonce můžete natočit video s rozlišením 4 K, přední kamerka pak má takřka nevídané rozlišení 8 Mpx. Interní paměť má velikost 32 GB, což sice nemusí vždy dostačovat, ZTE však myslela i na tuto variantu, takže ji lze prostřednictvím paměťových karet rozšířit až na 128 GB.

Nemusíte se přitom obávat toho, že by vás telefon nechal ve štychu kvůli příliš slabé baterii. Kapacita 3000 mAh zaručuje, že jej můžete nechat i několik dnů bez napájení. Pro lidi, kteří se snaží střežit si co nejvíce své soukromí, je pak skutečně ideální volbou, protože zabezpečení má podobné americkým filmům. Nejen, že se chlubí snímačem otisků prstů, ale dokonce má schopnost odemknout se na základě rozpoznání hlasu nebo oční sítnice! K tomu je nutné připočíst i 2 SIM a Android verze 5.0.

ZTE Axon Elite 4 G je snadno rozeznatelný i díky jedinečnému designu. Koho by napadlo pokrýt zadní část horního a spodního krytu stříbrnou koženkou? Stříbrné provedení si buď zamilujete, nebo jej budete nenávidět. Byla by ale určitě škoda nechat se od koupě odradit již při pohledu na design telefonu!

Na Gearbest.com, který je jeho výhradným prodejcem, je nyní za 469 USD – pokud chcete ušetřit 19,11 USD můžete při nákupu uplatnit kód kuponu ZTEAXON  – najdete ho zde: http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_231924.html.

Komentáře k článku. Přidejte i váš!

  1. this machine is on huge discount, $70.
    the coupon code is ZTEAXONEU

  2. Ahoj. Po neděli by mi měl Axon přijít domů a mám dotaz ohledně SIM. Jaké rozměry SIM budu potřebovat do tohoto telefonu ?
    Díky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *