Jak používat auto levně

Umění využívat dobrých služeb

V současné době je samozřejmostí, že k funkční firmě patří automobil, mnohdy nejeden. Starat se o více vozidel, o jejich údržbu a sledování veškerých plateb, které s užíváním vozového parku souvisí, je nelehký úkol. Nejsou-li finance k nákupu firemních vozidel, lze využít různých možností financování, k nimž patří financování úvěrové, pronájem vozidel, finanční leasing, zpětný leasing či operativní leasing.

S úsporou času i financí

Operativní leasing pro podnikatele je jednou z žádaných a hojně využívaných služeb, která se momentálně stává výhodnější, než koupě vozu či vozidel. Super výhodným je poté, co klient využije tohoto druhu leasingu pro 10 a více vozidel, kdy se za normálních okolností stává spravování vozového parku administrativně i fyzicky náročnější činností.

auto

Nově s LeasePlanGo

Ideálním pro řadu klientů se tak stává například dlouhodobý pronájem vozidel, kdy ke konci smlouvy nájemce vrací vozidlo svému pronajímateli. V době čerpání smlouvy však využívá mnoha dalších atraktivních sužeb, které úzce souvisejí s užíváním vozu, vozů. Omezena je tak složitá administrativa, nečekaná vydání, měsíční splátka je neměnná a dobrou zprávou pro mnohé je, že firemní vůz bude vždy moderní, fungující a na úrovni. Pro konečné rozhodnutí je třeba seznámit se s finančním srovnáním a porovnáním, kdo z poskytovatelů těchto a podobných služeb je na špičce žebříčku výhodnosti. V potaz může být bráno pořízení vozidel za hotové, na úvěr, finanční leasing nebo s využitím LeasePlanGo.

Jako na zavolanou

Fakt, že ve splátkovém kalendáři je konečně zaplacen jen rozdíl mezi pořizovací a garantovanou zůstatkovou cenou na konci leasingu, a další vítaná plus, odrážející se v účetnictví firmy, včetně nulové akontace a možnosti odečíst položku z daní, je nezanedbatelný a přichází jako na zavolanou. Úspěšný podnikatel či pružná firma se totiž vyznačuje uměním využívat ze široké nabídky stávajících služeb ty nejlepší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *