Jak se připravit na rande?

Máte v plánu schůzku se svým partnerem nebo partnerkou? Pokud ano, je třeba se na ni náležitě připravit. Podívejme se společně na to, co bychom neměli podceňovat. A začneme mužskou populací. Základem je čisté a elegantní oblečení, upravené vlasy, stejně jako upravená tvář. Naše pokožka by měla působit svěže, čistě a přirozeně. Pamatujte, že právě toho si ženy velmi všímají. Pokud v tomto směru máte mezery, pomůže vám kosmetika pro muže z přírodních materiálů. Ta je skvělou volbou nejenom ve chvíli, kdy se chystáte na rande, ale je skvělou volbou také v situacích, kdy o sebe chcete pečovat pravidelně.

příprava na rande

Co by neměly podceňovat ženy?

I zde je primární postup podobný, jako u mužů. Důležité je klást důraz na správnou volbu oblečení, stejně jako na různé doplňky. Roli hrají ale i vlasy, stejně jako líčení. S tím to rozhodně nepřehánějte. Je lepší, když jenom lehce zvýrazníte svou krásu, než když přes tunu make upu nebude vidět vaše tvář. Mnohem více parády vám může přinést kosmetika pro ženy značky Bohemia, která dokáže přirozenou krásu vaší pleti opět obnovit. Díky tomu budete vypadat dokonale v podstatě i ve chvíli, kdy žádné líčení nepoužijete. Tato kvalitní kosmetika totiž dokáže:

  • Udržet vaši pokožku hebkou
  • Odstranit jakoukoliv přebytečnou mastnotu
  • Dopřát vaší pokožce mladistvý vzhled

Připravte si témata konverzací

Na co je dobré také myslet? Hlavně na to, o čem si budete povídat. Není nic špatného na tom, když si okruhy konverzací procvičíte předem. Je to lepší, než trapné ticho, nebo koukání do mobilů Ano, i to se na schůzkách stává. Ten byste vždy měli nechat v kapse, nebo kabelce. Bát se o něho nemusíte. Pokud si pořídíte tvrzená skla pro mobily, můžete si být jisti tím, že se vám jejich displej nepoškrábe. A to ani v případě, kdy ho budete mít v jedné kapse spolu s vašimi klíči, drobnými mincemi, nebo s celou řadou dalších ostrých věcí.

5/5 - (3 votes)

1 komentář k Jak se připravit na rande?

  1. Z pozice chlapa můžu říct, jen to, že se mi líbí, když je žena svá. Měl jsem pár přítelkyň, které se na schůzky hrozně přemalovávaly. Ne že by se mi to nelíbilo. Třeba do divadla večer se to hodí. Ale odpoledne do kavárny moc ne. Zvlášť, když pak člověk zjistí, že ve skutečnosti takové vůbec nejsou a vlastně „jsem to dělala kvůli tobě“. Za mě stačí pěkně pěstěné nehty, takže dojít si třeba na modeláž nehtů, a příjemný úsměv. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.