Jak si najít protějšek na seznamce?

Jak si najít protějšek na seznamce?

První důležitá informace je, že je to možné. Na seznamce svou životní lásku potkalo opravdu mnoho lidí a není se za co stydět. Doba je jiná než kdysi a seznamování se přes internet je naprostou běžnou záležitostí. Jen musíte trochu vědět, jak na věc.

Seznamky jsou pro spoustu lidí záchranou. Někteří by se báli oslovovat lidi na ulici, na internetu se jim daří lépe. Jiní vítají zase časovou úsporu. Seznamka vám umožní prohlédnout si profily stovek lidí za jeden večer, tolik tváří byste v reálném světě poznat nestihli.

Základem je vybrat si správnou seznamku

Pro někoho je členství na seznamce zábavou. Jestli zde hledáte partnera či partnerku na celý život, je třeba si vybrat správnou seznamku. Můžete využít přehled na TopSeznamky.cz, kde u každé z nich najdete uvedené, komu je určena. Existují seznamky specializované na starší lidi, lidi hledající poměr na jednu noc apod. Za některé seznamky si budete muset zaplatit (většinou měsíční paušál), ale poplatky se bohatě vrátí. Placené seznamky bývají kvalitnější, mají ověřené členy a lepší algoritmy, které vám doporučí tu pravou či toho pravého.

Buďte upřímní, nelžete o sobě

Investujte dostatek času do vyplnění svého profilu. Skrývá se zde vaše šance udělat dobrý první dojem na každého, kdo si váš profil otevře, zároveň se podle uvedených informací budou řídit algoritmy, které doporučují protějšky. Například na seznamce Elite Date vyplňujete vstupní test, který vám usnadňuje hledání potenciálních partnerů.

Určitě nahrajte své fotografie, ty každého zajímají nejvíc, uveďte své bydliště, práci, vzdělání. Tohle jsou kritéria, podle kterých si vybíráte protějšek na celý život a ostatní lidé také.

Chce to trochu trpělivosti

Seznamka sice urychluje poznávání nových lidí, ale nemůžete čekat, že potkáte lásku svého života hned během prvního týdne členství. Buďte trpěliví, klidně si pište s několika lidmi a uvidíte, co z toho vzejde. S někým se určitě dostanete až na osobní schůzku. Možná vás osobní setkání zklame, takové už je riziko online seznamování. Výhod seznamek je však mnoho, tak jim dejte šanci.

3 komentářů k Jak si najít protějšek na seznamce?

  1. Ja teda patrim spis mezi ty, kteri v seznamky nikdy moc neverili. Dlouho jsem se snazil najit partnerku klasickou cestou a bez uspechu. Nakonec to tedy dopadlo tak, ze jsem se rozhodl zkusit sve stesti na seznamce. Od jednoho znameho jsem dostal tip na https://www.randino.cz/ Ze zacatku jsem moc neveril tomu, ze by to vubec mohlo vyjit, ale po par mesicich se mi opravdu povedlo najit slecnu, se kterou jsme si perfektne sedli. Je to jak pisete, chce to hlavne trpelivost. A ta nakonec ruze prinese.

  2. Já jsem si na seznamce také našel přítelkyni. Sice to trvalo, ale zdá se, že je to ta pravá. Jsme spolu sice jen půl roku, ale rozumíme si. Dokonce už zvažujeme, že spolu po prázdninách začneme bydlet, tak jsem na to zvědavý. Už jsme se čtrnáct dní neviděli, protože jsem na služební cestě, tak jsem minulý ten využil doručení květin od https://www.fleurop.cz/rozvoz-kvetin-ceska-republika a nechal jsem jí domů poslat alespoň květiny, abych jí připomněl, že ji miluju. Pak mi hned volala a bylo slyšet, že je dojatá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *