Jak vybrat kameru do auta, která se hodí nejen na dovolenou?

Jak vybrat kameru do auta, která se hodí nejen na dovolenou?

Moderní doba s sebou přináší řadu možností, elektronika je stále zajímavější – a platí to snad ve všech ohledech. Pokud jste před několika lety sledovali vývoj kamer do auta, určitě jste teď mile překvapeni, co všechno některé novější modely dokáží. Jsou mnohem menší než dřív, a přesto zastanou hned několik funkcí najednou. Umí vyfotit skvělé snímky a natáčet video ve Full HD je pro ně už samozřejmostí. Kromě toho se jednoduše přes aplikaci spárují s vaším chytrým mobilním telefonem a ovládání bude hračka. Už jen z toho důvodu, že menu může být kompletně v češtině…

Natočte si zážitky z cest ve špičkové kvalitě!

Otázka je jasná – jak vybrat kameru do auta? Především si ujasnit, k čemu ji budete nejvíce využívat. Jinými slovy, cestujete často a chcete si dělat záznam z cest po Evropě a pak si v zimních měsících vychutnávat romantickou atmosféru dálek? Nebo myslíte na bezpečnost provozu a raději byste měli nahraný každý kilometr jízdy spíše proto, že v případě autonehody budete mít pádný důkaz i pro eventuální policejní vyšetřování? Není se čeho obávat, protože prostoru na nahrávání bude dost. Některé z modelů podporují paměťové SD karty s kapacitou až 256 GB. Snadná manipulace, nenápadnost, ale také vodotěsnost u zadní kamery, které nebude vadit déšť a nasnímá ve špičkové kvalitě dění i bezprostředně za vaším vozem. Co víc si ještě přát, že?

Elegantní modely, které se postarají o bezpečnost

Vybrané autokamery umí ještě další věci, například dovedou hlídat, jestli jedete ve správném jízdním pruhu a případně vás na tuto skutečnost také upozornit. Výhodou je také široký úhel záběru, což značí jediné – budete mít oči opravdu všude! Stačí si prohlédnout pestrou nabídku na cel-tec.cz, kde nechybí ani nejnovější modely kamer do auta.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *