Jak si požádat o půjčku online

Jak si požádat o půjčku online

V době internetu se na nás hrnou nabídky na půjčky už i prostřednictvím internetové reklamy. Chcete podat žádost online, aniž byste se museli setkat s obchodníkem nebankovní společnosti? Dnes vám přinášíme stručný návod,  jak získáte půjčku online bez fyzického zásahu.

Jak na online půjčky

Jako názorný příklad jsme si náhodně vybrali finanční web od společnosti Ammado, který má univerzální podmínky pro podání online žádosti shodné s 90% jiných finančních stránek. Podání žádosti o půjčku závisí na výběru správného produktu resp. finanční služby. Po příchodu na jejich web si jednoduše z menu vyberete produkt, který vám nejvíce vyhovuje. V našem příkladu jsme si vybrali produkt půjčka ihned tak jak je uvedeno na obrázcích níže.

Pro schválení půjčky stačí vyplnit formulář

Jakmile si zvolíte konkrétní finanční produkt, dostanete se na stránku, ve které je umístěn online formulář. Právě tento formulář slouží k tomu aby mohla nebankovní (ale i bankovní) společnost vaši žádost posoudit. Vyplnění formuláře je otázkou pár minut a skládá se ze základních informací o vás a vašem příjmu. Informace, které formuláře na online půjčku vyžadují se skládají z následujících otázek:

  • Vyberte kolik si chcete půjčit
    Vyplňte vaše osobní údaje
    Vyplňte vaše kontaktní údaje
    Zvolte druh vašeho příjmu
    Vyberte výšku příjmu

Odešlete žádost o půjčku

Vždy podávejte žádost o půjčku s pravdivými iformacemi. Zkreslování informací vás může jen poškodit. Mezi vámi a společností, od které si chcete půjčit peníze musí být důvěra. Pokud však přijdou na to, že jste si o pár stovek navýšil příjem, tato důvěra zaniká. Pokud máte žádost vyplněnou, odešlete ji a počkejte. Můžete si zatím připravit doklady jako je OP a výpis z bankovního účtu. Nebankovní společnost vás bude obratem kontaktovat pro ověření, zda žádost, kterou jste odeslal je poslána vámi.

 

Stejný postup platí i pro Slováky

Pokud jste Slovák, tento návod platí i pro vás. Na Slovensku jsou podmínky pro získání online půjčky totožné jako u nás. Jediný rozdíl je mezi názvem. U nás je to půjčka a na Slovensku pôžička 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *