Jak vybrat kvalitní PC stůl?

Jak vybrat kvalitní PC stůl?

Dobrý stůl je základ. Ať už pracujete v kanceláři nebo podnikáte z domova, u svého stolu strávíte podstatnou část svého života. Jenže jak si vybrat kvalitní stůl z té děsivě obrovské hromady nabídek na internetu? Následující seznam by Vám mohl pomoci.

1. Dřevěný stůl PC - divoký dub

Klasický stůl vyrobený z masivního dubového dřeva v rozměrech 180x80 cm. To je dobrá zpráva pro lidi, co potřebují hodně pracovního prostoru. Povrch je upraven voskovou politurou, díky které stůl déle vydrží a navíc vypadá velmi hezky. Stůl je poněkud neskladný. Nehodí se do menších místností, kde počítáte každý centimetr čtverečný. Pokud máte velkou místnost, můžete si ho pořídit za 10 490 Kč na stránce masiv-prodej.cz.

2. Masivní stůl psací – jádrový buk

Stůl vyrobený z masivního bukového dřeva v rozměrech 140x70 cm. Jedná se klasický stůl s robustnější konstrukcí, díky které je stůl velmi stabilní. Pracovní prostor je dostatečně velký, ale opět nastává problém s umístěním v malých prostorech. Stůl je také poněkud těžší, takže časté stěhování nedoporučuji. Koupíte ho na stejné stránce jako první stůl, a to za 6 490 Kč.

3. Masivní stůl psací – divoký dub

Jedná se o variantu stolu 2. Vyrobeného z dubového dřeva. Nohy stolu jsou ale po dvojicích propojeny, což stolu dodává větší stabilitu a umožňuje snažší stěhování. Stejně jako předchozí stoly je povrch stolu upraven voskovou politurou. Stůl je holý, nemá žádné šuplíky. Pokud je potřebujete, musíte si dokoupit kontejner nebo poličky.Stůl je k dostání na té samé stránce jako předchozí dva stoly a stojí 7 700 Kč.

4. MB Domus psací stůl – Monoblok

Bílý rohový stůl s hlavní deskou o rozměrech 138x67,5 cm. Méně robustní konstrukce, ale více prostoru. Jak na hlavní desce, tak ve vedlejší úložné komodě. Tam se skládá z otevřených poliček v jednom sloupci a šuplíků v sloupci druhém. Pro občasnou a jednoduchou práci u stolu se spíše hodí jednodušší stůl. Také si ho musíte sestavit sami. Za stůl zaplatíte 3 410 Kč přes stránku nejlevnejsinabytek.cz.

5. AMI psací stůl – Gregor

Rohový stůl z borovicového dřeva o rozměrech 130x74. Obsahuje několik polic, šuplíky a vysouvací poličku na klávesnici. Stůl je stabilní a natřen laky, které jsou normou schváleny pro předměty, které používají děti. Tento stůl je dobrým kompromisem, chcete-li velký pracovní prostor, ale v dané místnosti to příliš nejde. Stůl si ale opět musíte sestavit sami. Objednat si ho můžete přes internet na aminabytek.cz za 6 800 korun českých.

Doufám, že jste si ze seznamu vybrali stůl svých snů, a přeji Vám hodně šťastných dnů strávených u něj prací.

Dobrý stůl je základ. Ať už pracujete v kanceláři nebo podnikáte z domova, u svého stolu strávíte podstatnou část svého života. Jenže jak si vybrat kvalitní stůl z té děsivě obrovské hromady nabídek na internetu? Následující seznam by Vám mohl pomoci.
1. Dřevěný stůl PC - divoký dub: Klasický stůl vyrobený z masivního dubového dřeva v rozměrech 180x80 cm. To je dobrá zpráva pro lidi, co potřebují hodně pracovního prostoru. Povrch je upraven voskovou politurou, díky které stůl déle vydrží a navíc vypadá velmi hezky. Stůl je poněkud neskladný. Nehodí se do menších místností, kde počítáte každý centimetr čtverečný. Pokud máte velkou místnost, můžete si ho pořídit za 10 490 Kč na stránce masiv-prodej.cz.
2. Masivní stůl psací – jádrový buk: Stůl vyrobený z masivního bukového dřeva v rozměrech 140x70 cm. Jedná se klasický stůl s robustnější konstrukcí, díky které je stůl velmi stabilní. Pracovní prostor je dostatečně velký, ale opět nastává problém s umístěním v malých prostorech. Stůl je také poněkud těžší, takže časté stěhování nedoporučuji. Koupíte ho na stejné stránce jako první stůl, a to za 6 490 Kč.
3. Masivní stůl psací – divoký dub: Jedná se o variantu stolu 2. Vyrobeného z dubového dřeva. Nohy stolu jsou ale po dvojicích propojeny, což stolu dodává větší stabilitu a umožňuje snažší stěhování. Stejně jako předchozí stoly je povrch stolu upraven voskovou politurou. Stůl je holý, nemá žádné šuplíky. Pokud je potřebujete, musíte si dokoupit kontejner nebo poličky.Stůl je k dostání na té samé stránce jako předchozí dva stoly a stojí 7 700 Kč.
4. MB Domus psací stůl – Monoblok: Bílý rohový stůl s hlavní deskou o rozměrech 138x67,5 cm. Méně robustní konstrukce, ale více prostoru. Jak na hlavní desce, tak ve vedlejší úložné komodě. Tam se skládá z otevřených poliček v jednom sloupci a šuplíků v sloupci druhém. Pro občasnou a jednoduchou práci u stolu se spíše hodí jednodušší stůl. Také si ho musíte sestavit sami. Za stůl zaplatíte 3 410 Kč přes stránku nejlevnejsinabytek.cz.
5. AMI psací stůl – Gregor: Rohový stůl z borovicového dřeva o rozměrech 130x74. Obsahuje několik polic, šuplíky a vysouvací poličku na klávesnici. Stůl je stabilní a natřen laky, které jsou normou schváleny pro předměty, které používají děti. Tento stůl je dobrým kompromisem, chcete-li velký pracovní prostor, ale v dané místnosti to příliš nejde. Stůl si ale opět musíte sestavit sami. Objednat si ho můžete přes internet na aminabytek.cz za 6 800 korun českých.
Doufám, že jste si ze seznamu vybrali stůl svých snů, a přeji Vám hodně šťastných dnů strávených u něj prací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *