Jak vytvořit webové stránky v 7 krocích

Jak vytvořit webové stránky v 7 krocích

Jak si vytvořit vlastní webové stránky v 7 krocích

Ať už je Vašim cílem podělit se o inspiraci s ostatními, nebo se prosadit mezi konkurencí ve svém oboru podnikání, mohou Vám k tomu dopomoct vlastní webové stránky. Jejich založení může být velice snadné. Zvládnete to sami v několika krocích, aniž byste potřebovali pomoc programátora.

Velice jednoduchá a uživatelsky přívětivá platforma pro tvorbu webových stránek webnode.cz zajišťuje vytvoření webové adresy spolu s hostingem na jednom místě a zdarma. Díky jednoduchému editoru si může vlastní webové stránky založit a následně i spravovat opravdu i úplný začátečník. Stačí mít jen základní znalosti používání počítače a připojení k internetu. Celý systém se tak dá přirovnat k online prezentaci, kdy si postupnými kroky tvoříte obsah podle vlastních představ. V případě potřeby se můžete kdykoliv obrátit na podporu v lokálním jazyce. Klientský servis vám pomůže s jakýmkoli problémem.

Jak na to:

  1. Zaregistrujte se na webu webnode.cz.
  2. Zadejte název vašeho webu, který chcete vytvořit, e-mail a heslo. Po vyplnění těchto údajů klikněte na „Registrovat a vytvořit nový web“.
  3. Vyberte si, jaký typ stránek chcete vytvořit. Vytvořit můžete e-shop nebo webové stránky.
  4. Zvolte si některou z předinstalovaných šablon různých zaměření. Vybírat můžete ze všech nabízených šablon bez ohledu na jejich pojmenování či zařazení. Jediným důležitým faktorem je, aby daná šablona odpovídala struktuře, barevnosti a vkusu vašeho webu.
  5. Po zvolení šablony se vám spustí editor a vy se můžete pustit do úprav.
  6. Jednotlivé sekce můžete upravovat a přepracovávat, můžete změnit velikosti obrázků i písmen, stejně tak i font.
  7. Až budete se vzhledem spokojeni, stačí dát váš projekt publikovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *