Jak založit web jen s pomocí mobilu nebo tabletu

Jak založit web jen s pomocí mobilu nebo tabletu

Jak založit web jen s pomocí mobilu nebo tabletu 

Jednoduché řešení nabízí mobilní editor společnosti Webnode. V průběhu prvních měsíců po spuštění této platformy na ní bylo v Česku vytvořeno už 20 848 projektů. Při tvorbě stránek ve Webnode už není třeba zapínat počítač, nejsou potřeba technické znalosti ani asistenci programátora. Postup je jednoduchý a intuitivní, k dispozici je i lokální podpora. 

Tip: Chcete dostávat za každý nákup až 25 % zpět?
Vyzkoušejte Plnou Peněženku a vydělávejte nakupováním.

Bezplatná registrace ZDE

Uživatelům stačí k založení webu nebo blogu chytrý telefon a bez nutnosti stahování aplikaci si vytvoří vlastní projekt s pomocí šablon Webnode. Stránky lze jednoduše založit z jakékoliv zařízení a prohlížeče. Úprava editace webu je přes mobil dostupná kdykoliv a kdekoliv. Stránky lze takto spravovat v době dovolené i v zahraničí a přidávat na stránky například fotky přímo z mobilu. To ocení především blogeři, pro které je aktuálnost zcela zásadní. Tvorba stránek na webu je jednoduchá a intuitivní, stejně jako je tomu při tvorbě stránek na počítači. Administrace je velmi přehledná a nabízí možnosti změny barvy písma i fontu. Nespornou výhodou je i možnost propojení s dalšími službami jako je Google AdSense alebo Analytics.

 

  1. Zaregistrujte se na webu webnode.cz.
  2. Zadejte název vašeho webu, který chcete vytvořit, e-mail a heslo. Po vyplnění těchto údajů klikněte na „Registrovat a vytvořit nový web“.
  3. Vyberte si, jaký typ stránek chcete vytvořit. Vytvořit můžete e-shop nebo webové stránky.
  4. Zvolte si některou z předinstalovaných šablon různých zaměření. Vybírat můžete ze všech nabízených šablon bez ohledu na jejich pojmenování či zařazení. Jediným důležitým faktorem je, aby daná šablona odpovídala struktuře, barevnosti a vkusu vašeho webu.
  5. Po zvolení šablony se vám spustí editor a vy se můžete pustit do úprav.
  6. Jednotlivé sekce můžete upravovat a přepracovávat, můžete změnit velikosti obrázků i písmen, stejně tak i font.
  7. Až budete se vzhledem spokojeni, stačí dát váš projekt publikovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *