Jaké existují herní konzole?

Jaké existují herní konzole?

Uvažujete o koupi herní konzole, ale nevyznáte se v široké nabídce rozmanitého trhu? Pokud si uděláte alespoň základní přehled a zorientujete se, jaké máte možnosti, určitě bude váš nákup výrazně usnadněn. Jaké druhy tedy můžete pořídit? Není jich málo, pohodlně se tedy usaďte a podívejte se s námi na výběr těch nejnázmějších.

Playstation

Pokud se bavíme o herních konzolích, nemůžeme v první řadě vynechat legendární Playstation. V roce 2020 vyšla již pátá verze této populární zábavy pro nadšené hráče. Kvalita zařízení PS je neoddiskutovatelná a dá se konstatovat, že v současné době drží pomyslné prvenství na trhu. Optimistické jsou i vyhlídky do budoucna, protože již nyní se očekává Playstation 6 a Sony navíc zaregistrovala obchodní značky i na další budoucí konzole.

Tip: Chcete dostávat za každý nákup až 25 % zpět?
Vyzkoušejte Plnou Peněženku a vydělávejte nakupováním.

Bezplatná registrace ZDE

Xbox

Herní konzole od Microsoftu, které Playstationu usilovně zatápí ve zmiňovaném boji o pomyslnou jedničku na trhu. Otevřenost hardwaru v kombinaci se slušným výkonem a rostoucím repertoárem možných hraných her je určitě pozitivní a Xbox si nachází pevné místo v domácnostech nejednoho nadšeného hráče.

Nintendo

Třetím v pořadí je bezesporu Nintendo. Japonský výrobce herních konzolí oslovoval trh především v minulosti, ale například řada Wii byla díky své interaktivitě velmi oblíbená i v nedávných letech. V současnosti zase vládne trhu mobilních konzolí takzvaných handheldů se svojí konzolí Nintento Switch.

Další konzole

Výčtem třech nejznámějších samozřejmě nabídka konzolí zdaleka nekončí, setkat se můžete i s méně známými variantami, které však mohou za méně peněz nabídnout slušnou kvalitu. Vždy však vybrané modely detailně prostudujte a využijte dostupných uživatelských hodnocení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *