Kde pořídit novou kuchyň v Brně?

Rekonstrukce kuchyně je záležitostí, která vyžaduje čas a rozvahu. Nejde o malou investici a jistě každý zákazník očekává, že mu bude výsledek sloužit dlouhá léta. Je také potřeba utřídit si své požadavky a nároky, ale také prostorové možnosti. Nejlepší je svěřit se do rukou specialistů. Jste z jižní Moravy nebo přímo Brna? Pak vám můžeme jedině doporučit kuchyňské studio Gabon, oficiální webové stránky www.gabon.cz. Jde o specialistu na výrobu kuchyní a nábytku, který sídlí v Brně a patří mezi největší dodavatele kuchyní v celém Jihomoravském kraji.

Specializované kuchyňské studio

Pokud jde o nové kuchyně, Brno nabízí poměrně široký výběr dodavatelů, na které se můžete obrátit. Můžete například zajít do velkého obchodního domu s nábytkem, avšak tady obvykle nenajdete takovou preciznost výrobků a osobní přístup jako u specializovaných kuchyňských studií. I těch je v Brně více, proč tedy volit zrovna Gabon? Protože tu najdete široký výběr kuchyní z kvalitních materiálů a ve špičkovém zpracování, nabídku veškerých souvisejících prací, aby byla vaše kuchyň skutečně „na klíč“, osobní přístup a maximální vstřícnost. To vše ve spojení s rozumnými cenami, za které vše pořídíte.

kuchyn

Špičkové produkty i přístup

Kuchyně Brno Gabon nabízí celou škálu materiálů, kování a designů kuchyní. Můžete vybírat velkou kuchyň na míru i sektorové kuchyně, které se skvěle hodí například do menších panelákových prostor. Podle vašich představ vám pracovníci firmy sestaví zdarma počítačový návrh zahrnující nábytkové prvky i kuchyňské spotřebiče a laserovými měřidly přesně zaměří prostory vaší kuchyně, aby vše dokonale sedělo. Následně kuchyň vyrobí a provedou profesionální montáž u vás doma.

Spolehlivý dodavatel kuchyní

Společnost Gabon působí na trhu s nábytkem od roku 1992 a na kuchyně se zaměřuje od roku 1998. Za tu dobu si vybudovala silnou pozici nejen na našem českém trhu, ale i v Rakousku, Německu a Švýcarsku. S dodávkou kuchyní Gabon bude zajisté spokojen i velmi náročný zákazník. Kvalita práce a spokojenost zákazníků je totiž pro tuto brněnskou firmu zásadní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *