Kde uspořádat netradiční firemní akci v Praze?

Kde uspořádat netradiční firemní akci v Praze?

Chcete uspořádat akci pro zaměstnance, na kterou jen tak nezapomenou? Plánujete pozvat věrné partnery a toužíte jim dopřát něco speciálního? Sháníte neobvyklé prostory, které by vaší konferenci dodaly jedinečný nádech? Pak pro vás máme vynikající radu.

Naprosto jedinečné eventy v Praze se dají uspořádat v prostorách jezdeckého areálu Chuchle Arena Praha. Ano, nepořádají se tu jen dostihy, místo je skvělé také pro zorganizování firemních akcí. Pronajmout se tu dají dokonce konferenční prostory.

Vnitřní i venkovní prostory

V jezdeckém areálu lze uspořádat jak venkovní, tak vnitřní akci podle vašeho vkusu. Co se týče vnitřních prostorů s výhledem na dostihové závodiště, k dispozici je salone ASCOT, DERBY CLUB či PRESIDENT suite. Případně lze využít také hotelové lobby nebo velkou sázkovou halu. Do té se vejdou stovky osob, je určená pro opravdu velké akce. Pro komornější atmosféru zvolte malou sázkovou halu a restaurace. Samozřejmostí je vybavení projektorem, plátnem, wi-fi, ozvučením atd. Stoly lze uspořádat na přání dle vašich potřeb.

V létě je možné pořádat firemní akce v Praze v obklopení zeleně. Lze zařídit strečový stan o různé velikosti, malou sázkovou halu s restaurací nebo kolbiště či jezdeckou halu. V těchto případech se dostanete co nejblíže jezdecké atmosféře, samozřejmě je nutné zhodnotit, zda dané prostory odpovídají akci, kterou se chystáte podniknout. Venkovní prostory areálu Chuchle Arena Praha každopádně čítají téměř 20 hektarů, takže výběr venkovních míst je doopravdy bohatý.

Nechte si doporučit ten nejvhodnější salonek či prostor

Hledáte konferenční prostory v Praze? Potřebujete místo, kde uspořádat rodinný den? Snažíte se naplánovat teambuilding? Kontaktujte personál Chuchle Areny Praha a nechte si poradit, jaký z jejich prostorů by vašim požadavkům nejlépe vyhovoval. Určitě budete spokojení.

Rate this post

1 komentář k Kde uspořádat netradiční firemní akci v Praze?

  1. Já mám takový pocit, že dneska fungují docela dobře rustikální a celkově industriální prostory. Pamatuji si, že jsme kdysi navštívili i nějaké montované haly, jejichž cílem bylo právě navodit atmosféru technologického procesu a podpořit kreativitu. No, jako nevím, jak moc to fungovalo nebo ne. Pro mě to asi úplně není. Na druhou stranu to asi funguje. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.