Moje zkušenosti s multidotovými brýlemi

Moje zkušenosti s multidotovými brýlemi

Nosíte brýle nebo se trápíte se zhoršeným zrakem? Musíte mhouřit oči, abyste si přečetli nějaký text? Pomoci by vám mohla nová metoda Ayur Read Pro, která může výrazně zlepšit zrak. Sama jsem ji vyzkoušela, protože jsem začala hůře vidět zejména při čtení. Pro mě jako pro učitelku to byl velký problém, protože ve škole musím neustále něco číst a bez brýlí jsem byla zoufalá. Jak tato metoda funguje, jak mi vyhovovala a komu může pomoci?

Ayur Read Pro

Co je to Ayur Read Pro

Ayur Read Pro je metoda zlepšování zraku, která je založena na „multidotových“ (děrovaných) brýlích. Princip používání brýlí je zcela jednoduchý. Stačí je nosit 10–12 minut denně na očích. Metoda je neinvazivní a zcela bezpečná pro oči. Měla by pomoci zlepšit zrak v případě všech typů vad zraku, a dokonce chránit zrak před poškozením. Firma na svých webových stránkách klientům zaručuje originalitu, kvalitu a spokojenost.

A jak brýle Ayur Read Pro vypadají? Jedná se o brýle, které jsou pokryty spoustou malých otvorů. Právě díky tomu, že bude oko různě zaostřovat a zaměřovat oči na blízké a vzdálené, posiluje se a v návaznosti na to dochází ke zlepšení zraku.

Ayur Read Pro
Jak Ayur Read Pro funguje?

Pro koho je metoda vhodná?

Tyto brýle jsou vhodné pro každého, kdo se chce zbavit problémů se zrakem. Jak uvádí výrobce, věk uživatele není podstatný, stejně tak typ zrakového postižení nebo závažnost problému.

Mé potíže začali při čtení, písmenka se mi rozostřovala a nemohla jsem daný text vůbec přečíst. Postupem času jsem dokonce nerozeznávala ani obrázky. Zhoršení zraku u mě bylo natolik rychlé, že jsem si nemohla zvyknout nosit s sebou brýle, které mě navíc při nutnosti celodenního nošení ve škole tlačily a bolela mě z nich hlava.

Proto jsem se rozhodla poohlédnout po nějakém účinnějším řešení a dopátrala se na internetu této metody. Zpočátku jsem jí příliš nevěřila, ale byla jsem v tak zoufalé situaci, že jsem se rozhodla si brýle pořídit a vyzkoušet je.

Komu výrobce doporučuje brýle Ayur Read Pro?

 • Nosíte-li denně brýle nebo kontaktní čočky
 • Všimli jste si problému se zhoršeným viděním
 • Máte příznaky onemocnění zraku
 • Máte v rodině starší lidi, kteří trpí očními problémy

Jaká je moje zkušenost?

Moje zkušenost s brýlemi je pozitivní, nosím je každý večer přibližně 10 minut a pocítila jsem velký rozdíl. Nyní si již bez problému prohlédnu obrázky v knihách a mohu přečíst i text. Zrak se mi sice ještě úplně nesrovnal, ale posílení očí pomocí multidotových brýlí je znát. I když učím několik hodin za sebou, už mě netrápí únava a bolest hlavy, moje oči jsou natolik posílené, že si zvykly i na zářivky ve škole a světlo počítače. Já jsem spokojená! Ale samozřejmě ne každému mohou brýle vyhovovat, velmi záleží na typu poškození a jak moc daleko jste nechali problém se zrakem zajít.

Jak brýle používat?

Nošení těchto brýlí mi bylo zpočátku nepříjemné, protože oči si na větší námahu musí nejprve zvyknout. Zezačátku jsem je tedy nosila několik minut a délku nošení postupně prodlužovala. Nyní je nosím 10–12 minut denně, a to při čtení, psaní, práci na počítači, sledování televize i na procházce. Oči si zvykly a zlepšení bylo znát velmi rychle, během dvou tří dnů. Výraznější změny jsem zaznamenala asi po měsíci nošení.

Jak si Ayur Read Pro objednat?

Ayur Read Pro získáte velmi snadno. Stačí vyplnit jednoduchý objednávkový formulář na webových stránkách prodejce. Ve formuláři vyplníte své jméno, příjmení, kontaktní údaje a adresu. Vyplněný formulář jednoduše odešlete kliknutím na modré tlačítko dole. Díky objednání prostřednictvím webových stránek prodejce navíc získáte 44% slevu.

Ayur Read Pro
Objednávkový formulář Ayur Read Pro

Na co si dát pozor?

Před tím, než se rozhodnete pro pořízení brýlí Ayur Read Pro, nechte svůj zrak nejprve prohlédnout lékařem a prokonzultujte společně možnosti, které se vám nabízí. Pokud již jste v péči očního lékaře, ale nenabídl vám žádné efektivní řešení, poté se Ayur Read Pro může ukázat jako vhodná volba.

Výhody a nevýhody

Jaké mají děrované brýle Ayur Read Pro výhody a nevýhody?

Výhody

 • Pro všechny typy zrakových obtíží
 • Významné zlepšení zraku
 • Rychlý nástup účinku
 • Stačí používat 10 minut denně
 • Bez nepříjemných vyšetření

Nevýhody

 • Nedostatečné kontaktní údaje na stránkách prodejce
 • Nutné používat denně alespoň 10 minut

Zkušenosti zákazníků

Jaké jsou zkušenosti ostatních zákazníků? Přímo na stránkách prodejce jsem našla několik hodnocení od těch, kdo brýle používali.

Zkušenosti s Ayur Read Pro
Zkušenosti zákazníka s Ayur Read Pro (pro zvětšení obrázku na něj klikněte).
Zkušenosti zákazníka s Ayur Read Pro (pro zvětšení obrázku na něj klikněte).
Zkušenosti zákazníka s Ayur Read Pro (pro zvětšení obrázku na něj klikněte).

Alternativy

Než jsem si pořídila tyto brýle, hledala jsem na internetu možné alternativy a našla tyto:

 • Brýle Vision Fix
 • Ajurvédské brýle pro zlepšení zraku

Brýle Vision Fix

Vision Fix jsou též děrované brýle, které fungují na stejném principu jako Ayur Read Pro. Zlepšují ostrost zraku pomocí dírek, které jsou utvořeny po celých brýlích. To má za cíl, aby oko pravidelně a rovnoměrně zaostřovalo a posilovalo se. Dle recenzí jsou tyto brýle pohodlné a mají příjemný design.

Ajurvédské brýle pro zlepšení zraku

Také Ajurvédské brýle pro zlepšení zraku fungují na stejném principu. Jsou určeny pro pravidelný trénink ciliárního svalu (pomocí tohoto svalu oko zaostřuje). Jedná se o speciální brýle, které procvičují oční svaly a ulevují unaveným očím.

Naše hodnocení metody Ayur Read Pro

Plusy

 • Významné zlepšení zraku
 • Rychlý nástup účinku
 • Bez nepříjemných vyšetření
 • Jednoduché používání 10 minut denně

Mínusy

 • Zpočátku mohou oči pobolívat 
 • Na webu prodejce chybí kontaktní údaje

Hodnocení Radírny:

Ayur Read Pro unikátní metoda, založená na posilování očí pomocí "děrovaných" brýlí. Tím, že se oči rovnoměrně zaostřují a namáhají dochází k jejich posilování a výraznému zlepšení zraku. Metoda je vhodná pro všechny, kdo trpí potížemi se zrakem. Pravidelným nošením těchto brýlí je možné zhoršení zraku odvrátit.

5/5 - (2 votes)

2 komentářů k Moje zkušenosti s multidotovými brýlemi

 1. Tyto brýle vlastním již více jak 30 let. Kopil jsem je ještě za socializmu za cca. 25,-Kčs. Používám je občas po delším čtení. Oči si po nějakém čase, ( asi půl hodiny ) odpočinou.

 2. Tyhle brýle jsem nikdy nezkoušela, ale nosím sportovní sluneční brýle při běhání, proto potřebuji kvalitní s nárazuvzdorným polykarbonátem. Nedávno na e-shopu byly jedny s designem, který se skvěle hodí k mému stylu oblékání. Naštěstí se už teď nemusím obávat, že mi slunce ublíží při tréninku, jelikož mají vysoký ochranný UV faktor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.