Moje zkušenosti s Dermisena

Moje zkušenosti s Dermisena

Ve svých pětatřiceti letech jsem se začala stýkat s o deset let mladšími kamarádkami, což mě donutilo bojovat se svou nevzhlednou pletí poškozenou vráskami. Kamarádka, která vypadá mnohem mladší než já, mi doporučila právě formuli Dermisena. Bylo pro mě překvapením, že je vlastně ještě o dva roky starší. Proto jsem se rozhodla tuto formuli opravdu vyzkoušet. Jak Dermisena funguje a jaká je moje zkušenost? Pomáhá skutečně vyhladit pleť a dodat jí mladistvý vzhled?

recenze Dermisena

Co je to Dermisena?

Dermisena je tropikodermální formule, která osvobozuje pleť od nedokonalostí, jako jsou vrásky, povislá kůže, stopy po jizvách, metličky, skvrny, stíny a kruhy pod očima. Mladý a svěží vzhled je požadavkem dnešní doby a nevzhledná pleť se příliš nenosí, navíc může způsobovat nižší sebevědomí. Ano, vrásky jsou sice zcela přirozené, ale vysvětlete to také vašemu egu. Mezi mladými lidmi nikdo nechce vypadat jako jejich matka, ne-li babička.

Z těchto důvodů mnoho lidí volí řešení ve formě různých krémů a kapslí, které „zaručeně“ pomohou. Důsledkem však může naopak být poškozená pleť z neustálého střídání přípravků. Stejnou chybu jsem udělala i já a rozhodla ji napravit právě užíváním formule Dermisena.

Dermisena je určena pro všechny (ať ženy či muže), kdo se trápí s počínajícími vráskami na obličeji, krku nebo dekoltu. Nemusí se však jednat pouze o vrásky, ale také o kruhy pod očima nebo například šedý nezdravý vzhled pleti. Výrobce slibuje, že s používáním Dermiseny vám odpadne utrácení peněz za neúčinné kosmetické přípravky, které mohou vaší pleti naopak škodit.

Co byste měli vědět o Dermiseně?

Dermisena je liftingová tropikodermální formule, která odstraňuje 98,9 % vrásek a omlazuje tak pokožku o 15, 20 a při pravidelném používání dokonce o 25 let. Vyhladí všechny vrásky a odstraní nedokonalosti kůže, a tím obnoví mladistvý vzhled obličeje jednou provždy. Jak Dermisena skutečně funguje? Přečtěte si moji zkušenost s tímto přípravkem.

Moje zkušenost s Dermisena

Před více než rokem jsem oslavila své 35. narozeniny, ke kterým jsem dostala 10 lekcí jógy. Byl to jeden z nejkrásnějších dárků, na lekcích jsem totiž potkala hned několik nových žen, které se staly mými kamarádkami. Potíž je v tom, že tyto ženy jsou o 10 let mladší než já, což je samozřejmě na první pohled znatelné. Tím, že jsem se s nimi začala stýkat na nejrůznějších dámských jízdách, naladily jsme se na stejnou vlnu a já si uvědomila, že mezi slečnami vypadám spíše jako jejich matka. Důvodem jsou zejména vrásky a poničená pleť, které vím, že jsou zapříčiněny používáním a častým střídáním krémů, špatným životním stylem a dehydratací.

Ačkoliv jsem životní styl již změnila, snažím se o sebe starat, pít dostatek vody a pečovat o svou pokožku, moje vrásčitá pleť se bohužel již k normálu nevrátila. Jedna z „o deset let mladších“ kamarádek z jógy mi proto doporučila formuli Dermisena, kterou ona sama používá. Překvapením mi bylo, když se mi svěřila, že je ještě o dva roky starší nežli já. Ale že právě tato formule jí pomohla navrátit její pleti mladistvý vzhled. Byla jsem tak v šoku, že jsem se rozhodla zmíněnou formuli také vyzkoušet. Sice jsem stále nevěřila, jestli funguje, ale vzhledem k tomu, že kamarádka vypadá maximálně na 25 let, doufala jsem ve zlepšení i v mém případě. Nečekala jsem ale, že budu příjemně překvapena již po prvním použití, moje pleť byla totiž hladší a mnohem pružnější. Po týdnu užívání jsem již cítila, jak vrásky na obličeji pomalu mizí. Za 14 dní po užívání jsem měla pleť již viditelně zdravější a svěžejší. Dermisenu nyní užívám dva měsíce a moje pleť je viditelně mladší, lidé můj věk tipují na 25 let.

Recenza Dermisena

Jak Dermisena funguje?

Dermisena je speciální formule, která v pokožce odblokovává přirozenou schopnost autoregenerace pokožky, a spouští tak její automatickou obnovu. Tato formule obsahuje roztok pro perorální užívání látky. Ve výzkumu bylo prokázáno, že kožní buňky (viditelné pod mikroskopem) se začaly samy a automaticky regenerovat. Díky tomu se naše pokožka sama obnovuje a navrací svou přirozenou krásu. Formule je navíc 100% bezpečná pro zdraví.

Místo nanášení krémů na povrch pokožky je nutné, aby regenerace působila hluboko pod kůží. Právě z toho důvodu tato formule spočívá v působení zevnitř organismu, a tam spouští proces přirozené autoregenerace. Výzkumy ukázali, že formule nejen, že osvobozuje kůži od jizev, mateřských znamének a bradavic, ale tím, že působí na nejhlubší vrstvy kůže, vrací zpět také veškeré příznaky stárnutí.

Podle výrobce je používání znatelné již po prvním týdnu. Za 14 dní jsou jizvy a vrásky viditelně menší. Pokud sérum používáte déle jak 21 dní, po vráskách a jizvičkách jsou jen malé nezřetelné stopy. Po hlubokých jizvách zůstávají pouze jemné bílé linky, které postupem času při dlouhodobém používání zmizí zcela. Plet je opět příjemná, hladká, svěží a zářivá. Bonusem je, že získává zdravou barvu a pěkný vzhled.

Recenze Dermisena

Jak se Dermisena používá?

Aby byla tato formule snadno použitelná a mohlo ji využít co nejvíce žen, je vytvořena ve formě šumivých tablet k rozpuštění ve vodě. Stačí formuli vypít ve sklenici vody 2krát denně. Již po dvou minutách po použití formule působí v organizmu a v pokožce odblokovává přirozenou schopnost autoregenerace. Hned po prvním použití si všimnete, že je pokožka napjatější a hladší.

Na jaké vrásky Dermisena působí?

Dermisena vás zbaví různých nedokonalostí pleti, ať již se jedná o vrásky, jizvy nebo kruhy pod očima. Postupně minimalizuje kuřácké vrásky, vrásky kolem úst, vrásky na čele „z mračení“, vrásky mezi obočím, mimické vrásky, ale také bradavice, stíny, kruhy pod očima nebo skvrny či matnou pleť „bez života“. Po pravidelném používání je obličej zářivý a zpevněný.

Jaký je princip formule?

Tropikodermální formule Dermisena spouští v kůži automatické regenerační procesy. Důvodem jsou přírodní látky, které působí jako „sérum mládí“. Tyto látky podňecují ve vašem organismu schopnost autoregenerovat svrchní vrstvy pokožky.

S věkem má tělo totiž schopnost regenerace čím dál tím nižší. Ve věku od 35 let začíná klesat produkce kolagenu a začínají tak vznikat nedokonalosti pleti, jako jsou vrásky, povislé tváře a pigmentové skvrny. Po 60. roce života tvorba kolagenu úplně končí a kůže přichází o svoji přirozenou hladkost, pevnost a záři.

Na to samozřejmě reagují výrobci produktů obsahujících kolagen, kteří slibují vaší pokožce vrátit mládí. Namazání obličeje krémem nebo užívání kapslí vám ale vůbec nemusí pomoci. Druh kolagenu, který většina krémů obsahuje, totiž není naše tělo schopno vstřebat a účinně zpracovat. Zbytečně tak svůj organismus zanášíte látkou, která se stejně vyloučí.

Právě formule Dermisena funguje na jiném principu. Díky jedinečné kombinaci přírodních složek stimuluje tato formule každou buňku vaší pokožky k automatické regeneraci. Vaše kůže tak jednou provždy získává zpět svoji přirozenou schopnost sebeobnovy. Postupně tak začnou mizet vrásky, povislá kůže na obličeji, krku a dekoltu, prasklé žilky nebo pigmentové skvrny.

Dermisena
Dermisena před a po. Před (nalevo): kůže neschopná obnovy, zasažená vráskami, nezpevněná a bez záře. Po (napravo): kůže, která je schopná autoregenerace, perfektně hladká, zpevněná a rozzářená. Zdroj: Dermisena.

Co se s pokožkou stane po 21 dnech používání?

Výhody Dermiseny pro pleť. Zdroj: Dermisena

Pro koho je Dermisena vhodná?

Formule Dermisena je vhodná pro všechny, kdo chtějí zmírnit následky stárnutí pleti, nebo se trápí s jizvami či skvrnami na pleti. Sérum může používat opravdu kdokoliv, jak ženy, tak i muži jakéhokoliv věku.

Formule pomůže odstranit také jizvy, hluboké vrásky a defekty pokožky, kterých se nelze zbavit jinak než plastickou operací. I z toho důvodu je produkt prohlášen za „japonské sérum mládí“. Vynálezce tohoto séra dokonce získal Konfuciovu cenu (asijský ekvivalent Nobelovy ceny) v oboru dermatologie.

 • Pro všechny ve věku 18 – 100 let
 • Pro všechny, koho trápí vrásky
 • Pro všechny, kdo mají na pleti jizvy
 • Pro všechny, kdo se trápí s kruhy pod očima
 • Pro všechny se skvrnami na pleti
 • Pro všechny, kdo mají různé poškození pleti

Na co si dát pozor?

Dermisena nemusí každému vyhovovat, zejména osoby, které trpí kožními problémy, by se nejprve měli poradit se svým kožním lékařem. Kontraindikací mohou být nějaká zdravotní omezení nebo alergie, konzultace s lékařem je v takovém případě nezbytně nutná. Formule se užívá perorálně (ústně), to znamená, že se ve formě šumivé tablety rozpustí ve vodě a vypije. Můžete si z tohoto procesu udělat ranní rutinu a těšit se na ni.

Výhody a nevýhody

Výhody

 • Snadné užívání perorální formou
 • Spouští automatickou regeneraci pleti
 • Obnovuje mladistvý vzhled pleti
 • Redukuje fleky a pigmentové skvrny
 • Minimalizuje kruhy pod očima

Nevýhody

 • Ne každému bude perorální užívání vyhovovat
 • Šumivé tablety rozpuštěné ve vodě nemusí každému chutnat
 • Je nutné užívat pravidelně, nejlépe 2x denně

Jak objednat

Formuli Dermisena jednoduše objednáte online na webových stránkách prodejce, a to prostřednictvím online objednávkového formuláře. Za účast ve slevovém klubu produkt získáte ve slevě o 1 290 Kč levněji za výslednou cenu 1 290 Kč. Na výrobek se vztahuje záruka trojí satisfakce, zásilka bude doručena poštou nebo kurýrem bez dalších poplatků v průběhu následujících dní po objednání.

Objednávkový formulář Dermisena. Zdroj: Dermisena

Recenze zákazníků

Jaké mají s formulí Dermisena zkušenosti ostatní zákazníci? Prozkoumali jsme recenze, a vy se na ně nyní můžete podívat.

Recenze Dermisena
Recenze zákazníků. Zdroj: Dermisena
Recenze Dermisena
Recenze zákazníků. Zdroj: Dermisena
Recenze Dermisena
Recenze zákazníků. Zdroj: Dermisena

Alternativy

 • Collaloc 100% bioaktivní mořský kolagen
 • Aporosa Beauty Collagen
 • MOVit Energy Collagen Beauty

Collaloc 100% bioaktivní mořský kolagen

Collaloc je doplněk stravy s práškem ze 100% rychle vstřebatelného mořského kolagenu. Má za úkol zlepšit stav pokožky, vlasů i nehtů, ale také podpořit správnou činnost kloubů. Přípravek by měl prospívat zdravému metabolismu. Jedná se o čistý, kvalitní a účinný mořský kolagen bez přísad. Jeho bioaktivita zaručuje lepší vstřebávání a tělo by s ním mělo pracovat jako se svým vlastním. Díky tomu je kolagen využit tam, kde je nejvíce potřeba. Colla­lloc nemá žádné vedlejší účinky. Doporučuje se při nejrůznějších dietách a omezeních stravy. Doplněk je bezlepkový a jedná se o raw superpotravinu. Konzumuje se rozpuštěný ve vodě. Nevýhodou je, že nemá žádnou chuť, vůni ani barvu. Můžete jej ale rozpouštět v libovolném studeném nápoji a pít kdykoliv během dne. Aby se zvýšila účinnost, doporučuje se také denně užívat vitamín C, nejlépe v přírodní formě.

Aporosa Beauty Collagen

Aporosa Beauty Collagen je doplněk stravy, který hydratuje pleť, zpevňuje vlasy i nehty a posiluje imunitní systém. Zpomaluje proces stárnutí pleti a dodá jí potřebnou výživu a hydrataci. Přípravek má vliv na krásu, zdraví i pohyb. Při pravidelném užívání podporuje růst nových vlasů a zpevňuje nehty. Údajně dokonce vyživuje chrupavky, vazy i šlachy. Jedná se o kolagenový prášek, který rozpustíte ve vodě a vypijete. Potíž je v tom, že v této formě se kolagen hůře vstřebává a spíš, než aby jej tělo zpracovalo, vyloučí ho.

MOVit Energy Collagen Beauty

MOVit Kolagen Beauty představuje komplexní suplementaci pro kůži, pleť, vlasy a nehty. Obsahuje 100% přírodní, hydrolyzovaný kolagen typu I Peptan® F 2000 LD. Kolagen tohoto typu je základní strukturální složkou kůže. Přípravek mimo jiné obsahuje také zinek, selen, vitamín B5, biotin a vitamín C. Lze jej tedy považovat za multivitaminový doplněk stravy. Užívá se ve formě tablet. Doporučuje se užívat 2-3 tablety denně a dostatečně je zapít vodou. Vzhledem k tomu, že se jedná o tablety, vstřebávání je zde mnohem horší, než u předchozích doplňků stravy.

Naše hodnocení doplňku stravy Dermisena

Plusy

 • Snadné užívání formou rozpuštění ve vodě 
 • Pomůže zbavit hlubokých vrásek nebo jizev
 • Omladí pleť až o 20 let
 • 100% přírodní přípravek

Mínusy

 • Ne každému bude perorální užívání vyhovovat 
 • Přípravek nemusí každému chutnat
 • Je nutné užívat dvakrát denně

Hodnocení Radírny:

Dermisena je doplněk stravy, který spustí v organismu automatickou sebeobnovu pleti. Je určen zejména pro osoby, které se trápí s hlubokými vráskami, jizvami a nedokonalostmi pleti. Při pravidelném užívání pleť získá mladistvý vzhled, a to až o 20 let. Výhodou je, že se prášek rozpouští ve vodě a stačí jej dvakrát denně vypít. Prášek je bez chuti, což nemusí každému vyhovovat. Rozpustit si jej ale můžete v libovolném nealkoholickém nápoji, a tím si chuť drinku zpříjemnit.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.