Přezutí zimních pneumatik zbytečně neodkládejte

S přicházející zimou nastává čas se pomalu připravit na přezutí kol do zimních pneumatik. Sněžení nebo mrazíky mohou přijít nečekaně a nepříjemně vás zaskočit. Nezapomeňte, že každoročně i přes předpovědi počasí bývají řidiči nečekaným sněhem na silnicích zaskočeni a sypači a správci silnic údržbu silnic nezvládají. Proto je jízda na letních pneumatikách v tomto nepříznivém a proměnlivém počasí hazard se životem. Pokud vás rozčiluje každoroční shánění a obvolávání servisu, kde vám před začátkem zimní sezóny kola přezují, využijte skvělou možnost vyzkoušet novou službu, díky které budete mít vše usnadněno. Jedním krokem si objednáte nové pneumatiky a rovnou si vyberete, kde vám kola přezují ve smluveném termínu.

Včasná výměna pneumatik v nejbližším pneuservisu

Odborníci radí vyměnit letní pneumatiky za zimní už při poklesu venkovní teploty pod 10 stupňů Celsia. Pneumatiky.cz radí neodkladně přezout, pokud teploty klesnou pod 7 stupňů Celsia. Nemusíte denně sledovat aktuální změny předpovědí počasí, stačí, když zjistíte, že musíte ráno před odjezdem do práce škrábat sklo u vašeho auta. To je jasná známka toho, že nemáte s objednáním do pneuservisu v žádném případě otálet. Uvědomte si, že v opačném případě ohrožujete nejen sebe, ale i ostatní účastníky provozu na silnicích. Říjen 2016 má být srážkově nadprůměrný, tak si radši překontrolujte vzorek na vašich pneumatikách. S vysokým profilem snížíte riziko vzniku aquaplaningu. Zákonem předepsaná hloubka dezénu je minimálně 4 mm, což ne každý řidič ví.

barum-polaris-3-c

Jedinečné řešení pro zaneprázdněné řidiče

Naštěstí existuje jednoduchá a rychlá možnost, jak váš problém vyřešit, a tou je skvělá služba přezutí pneumatik. Jak to funguje? Na internetu si vyberete to správné obutí pro váš automobil podle vašich požadavků, parametrů vozidla a cenové představy. K pneu si můžete rovnou objednat termín přezutí v partnerské síti pneuservisů po celé České republice, seznam pneuservisů najdete rovněž přímo na stránkách, a tak nemusíte nic složitě hledat. Vše můžete vyřešit v jednom kroku. Celý proces je velmi rychlý, díky tomu, že vám odpadne jakékoliv čekání, objednané pneumatiky putují rovnou do pneuservisu, kde budou připraveny ve smluvené době na jejich výměnu.

Garance pevné ceny za přezutí pneu

Oblíbená služba snadného přezutí pneumatik vám garantuje cenu v nabízených termínech. Výhodou je, že nemusíte nikam volat, v pneuservise se s vámi spojí sami. Navíc vám odpadá převzetí a uskladnění zakoupených pneumatik u vás doma. Dosud kladné ohlasy více než čtyř stovek spokojených zákazníků jasně říkají, že má tato služba smysl, a že na našem trhu tato možnost chyběla. Mezi autoservisy najdete pouze prověřené provozovny, tak se nemusíte bát. Pevné, dopředu smluvené ceny a férové jednání jsou samozřejmostí.

Zdroj: Pneumatiky.cz http://www.pneumatiky.cz

Rate this post

3 komentářů k Přezutí zimních pneumatik zbytečně neodkládejte

  1. Já přezouvání na zimní pneumatiky rozhodně nikdy neodkládám, ale zase není dobré v tomto případě moc spěchat – myslím tím to, že pokud bydlíte ve velkém městě a budete přezouvat na zimní sadu už v září, tak je to jednak neekonomické a druhak to přináší spíše nevýhody. Zrovna letos jsem musel objednat novou sadu zimních pneumatik z internetového obchodu https://www.pneuok.cz/ a jsem s nimi nadmíru spokojen! 🙂

  2. Ahoj a díky za článek. Mám teď poprvé auto, dostal jsem ho na zimních a tak teď (možná už trošku pozdě) přemýšlím kde přezout. Máte někdo nějaký tip? Jsem z Prahy a tak jsem hledal pneuservis praha a našel jsem například tento http://www.pneu-novak.cz/ Co myslíte? Je to ok, nebo se mám výběrem pneuservisu nějak zvlášť zabývat? Nemám s tím zkušennost tak se omlouvám případně za hloupý dotaz a díky moc!

  3. Přezouvání pneumatik určitě nepodceňovat. Před pár lety se mi stalo, že jsem právě výměnu pneu odložil a pěkně se mi to vymstilo. Od té doby poctivě přezouvám už na konci října, někdy později podle počasí. Co se týče starých pneumatik, na kterých už se jezdit nedá, tak na to taky pozor. Žádné odhazování někam na kraj lesa, ale hezky odevzdat do autoservisu, který je na nakládání s takovým odpadem vybavený.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *