Půjčka Everyday+

Půjčka Everyday+

Půjčka Everyday+ je flexibilní revolvingový úvěr, díky kterému jsem si mohla koupit nové spotřebiče do domácnosti. Byla jsem velmi spokojená s rychlým a snadným sjednáním online, proto bych se s vámi ráda podělila o své zkušenosti. Jak Everyday+ funguje, kolik vám půjčí a jaké jsou úroky?

Everyday+

Co je to Půjčka Everyday+

Půjčka Everyday+ je revolvingový úvěr, který lze snadno sjednat online. Protože se mi rozbila pračka i lednice a do toho jsem již potřebovala novou rychlovarnou konvici, byla jsem v úzkých. Tolik peněz jsem totiž našetřeno neměla a všechny tři zmíněné elektrospotřebiče jsem potřebovala velmi akutně. Proto jsem se rozhodla poohlédnout se po rychlém úvěru. K mému zděšení však nebylo snadné najít takovou půjčku, kde bude vše probíhat rychle, jednoduše a online. Až jsem náhle narazila na stránky Everyday+, kde jsem konečně získala naději na rychlou půjčku.

Tato půjčka mě zaujala zejména proto, že je flexibilní a umožňuje půjčit si až 50 000 Kč, což byla přesně částka, kterou jsem potřebovala. Navíc nemusíte dokazovat, na co peníze potřebujete. Můžete je použít na cokoliv. Pokud bych mohla k něčemu tuto půjčku přirovnat, dalo by se říci, že je to určitá alternativa ke kreditní kartě.

To také vysvětluje pojem revolvingový úvěr, který znamená, že můžete půjčku čerpat opakovaně a za vyčerpanou částku zaplatíte poplatek. Když jsem se toto dozvěděla, byla jsem opravdu ráda, protože seženu-li levnější spotřebiče a nevyčerpám-li celých 50 000 Kč, zaplatím poplatek pouze za skutečně vyčerpanou částku.

Na této půjčce mě dálo nadchlo také to, že za poskytnutí, sjednání a vedení úvěru nemusím platit žádné poplatky. To se v dnešní době jen tak nevidí, obzvlášť u rychlé půjčky.

Protože se samozřejmě snažím být, co se týče půjček, zodpovědná, nejprve jsem si zjistila nějaké informace o společnosti, která přivedla tento úvěrový produkt na trh.

Everyday+

OPR-Finance s. r. o.

Půjčku Everyday+ poskytuje nebankovní společnost OPR-Finance s. r. o., která je dceřinou společností mezinárodní skupiny OPR-Finance Vakuus Oy. Uklidnilo mě, že se jedná o stabilní a zavedené finské společnosti, které mají sídlo v Helsinkách. Majitelé těchto firem mají bohaté zkušenosti s bankovními i nebankovními úvěry a vytváří úvěrová finanční řešení pro spotřebitele. V čele této firmy je generální ředitel Jouni Selin.

Sídlo firmy nalezneme v Praze 4, v ulici Hvězdova, Nusle. V březnu 2018 byla této společnosti Českou národní bankou schválena potřebná licence pro vykonávání činnosti nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěrů.

OPR-Finance Oy v číslech

Během mého průzkumu mě také zajímalo, kolika zákazníky se firma může pyšnit.

Společnost OPR-Finance poskytla od roku 2005 více než 300 000 zákazníkům přes milion různých finančních řešení. Nabídka produktů této firmy je bohatá, od univerzálních spotřebitelských úvěrů, až po online platební řešení internetových obchodů a investice.

Díky spolehlivosti a dostatečným odborným znalostem managementu firmy společnost OPR-Finance s.r.o. splňuje všechny předpoklady a podmínky pro poskytování spotřebitelských úvěrů a jiných nebankovních produktů.

Everyday+

Co je to revolvingový úvěr

Sama jsem tento typ úvěru předtím neznala, proto vám nyní po svých zkušenostech vysvětlím, jak revolvingový úvěr funguje.

Revolvingový úvěr umožňuje rychlé a opakované půjčení peněz, funguje tedy na principu platební karty. Zajistí vám tak dostatečnou finanční rezervu, kdykoliv budete potřebovat.

Díky funkci automatického obnovování se k půjčce zavážete pouze na krátkou dobu. Můžete si nastavit splátky v pravidelných intervalech a výši úvěru opět čerpat až do limitu nastaveného úvěrového rámce. To se hodí zejména pokud máte již část splacenou, ale opět potřebujete rychle finance na něco akutního. Můžete z částky znovu čerpat a nemusíte se zadlužovat jinde. Peníze můžete opět čerpat, i pokud máte částku již zaplacenou.

Revolvingový úvěr je považován za úvěr neúčelový krátkodobý. Nemusíte si sjednávat běžný účet, pouze obdržíte speciální revolvingový účet, ze kterého můžete čerpat. Já částku použila na rychlý nákup spotřebičů, což považuji za nutnou věc, bez které se fungovat nedá. Vy jej můžete využít na jakékoliv neočekávané situace.

Díky tomu, že jsem firmě projevila jako poctivý klient, nabídla mi opakovaný úvěr a to v rekordním čase. Za výhodu považuji, že nemusíte čerpat celou částku úvěrového rámce, ale mohu ji čerpat opakovaně po různých částkách až do sjednané výše.

Sami si však musíte promyslet, zda je pro vás tento revolvingový úvěr vhodný. Ale pokud nyní potřebujete zaplatit pouze to nejnutnější, budete rádi ušetřeni zbytečných formalit a nechcete, aby vás společnost prověřovala v registru, určitě vám Půjčku Everyday+ doporučuji.

Everyday+

Jak půjčka Everyday+ funguje?

Půjčka Everyday+ je nebankovní úvěr s limitem až 50 000 Kč, bez ročního poplatku nebo jiných nákladů. Úvěr můžete například využít jako půjčku před výplatou. Úvěr lze sjednat online a poté snadno ovládat prostřednictvím mobilního telefonu pomocí SMS zpráv.

Poplatek za čerpání úvěru je 20 %, nic jiného navíc neplatíte. Uzavření i vedení smlouvy je zdarma. Po sjednání si můžete peníze převést na svůj bankovní účet. Za vybrané peníze v měsíci platíte až na konci dalšího měsíce. Splátku můžete uhradit jednorázově (celý zůstatek), nebo splácet postupně. Minimální doba splátky je až 61 dní. Rozhodnete-li se pro postupné splácení, minimální výše splátky je 300 Kč.

Kdo může zažádat o půjčku?

Proces žádosti o půjčku probíhá online a telefonicky. Podmínkou je věk minimálně 18 let, české státní občanství, bankovní účet, pravidelný příjem a doklad totožnosti.

Jak zažádat o rychlou půjčku EverydayPlus?

O Rychlou půjčku jsem žádala online přímo na stránkách půjčky Everyday+ zde. Vyplnění online žádosti bylo rychlé a snadné. Jelikož jsem dodržela všechny podmínky, měla jsem peníze na účtu během několika minut. Počítejte však s tím, že žádosti zpracovávají pouze v pracovních dnech od 8:00 do 18:00 hodin. Pokud tedy žádáte v sobotu nebo v neděli, musíte počkat do pondělí.

Až vám půjčku schválí, peníze si můžete ihned převést online ze svého uživatelského účtu, který vám je poskytovatelem vytvořen, nebo pomocí zaslání SMS zprávy.

Everyday+

Jak si vybrat peníze z půjčky Everyday+?

Nejprve se musíte registrovat do uživatelského účtu na Everydayplus.cz. Z tohoto účtu budete následně moci čerpat schválený úvěrový rámec. Jak postupovat? Existují dvě možnosti.

Online výběr

Přihlásíte se do svého uživatelského účtu Everyday+ Online a zadáte Výběr.

SMS zprávou

Nebo pošlete SMS zprávu ve tvaru VYBRAT + částka (např. VYBRAT 20000) na číslo 90 100. SMS zpráva je zpoplatněna dle sazby vašeho operátora. Nejméně lze vybrat 100 Kč.

Poté obdržíte SMS s potvrzením o čerpání. Každé čerpání je zpoplatněno poplatkem 20 % z částky, kterou čerpáte. Co jsem ocenila bylo, že jsem měla peníze okamžitě na účtu. Nevýhodou je, že pokud je převádíte o víkendu nebo po sedmé večerní, převod proběhne až ráno v pracovní den.

Podmínkou je, abyste zprávu vždy odesílali z telefonního čísla, které jste uváděli během registrace.

Everyday+

Výhody Půjčky Everyday+

 • Velmi rychlé vyřízení, peníze můžete mít na účtu v řádech desítek minut
 • Společnost neověřuje klienta v registru
 • Výše úvěru podle vlastních potřeb
 • Možnost opakovaného čerpání
 • K dispozici telefonní linka, kde vám ochotně poradí

Nevýhody

 • Poměrně vysoký poplatek 20 %
 • Nutnost zaslat 1 Kč na účet pro ověření vašeho bankovního účtu (zamezuje zneužití půjčky)
 • Půjčka pouze do 50 000 Kč

Naše hodnocení Půjčky Everyday+

Plusy

 • Rychlost vyřízení
 • Bez ověřování registrů
 • Možnost opakovaného čerpání
 • Peníze ihned na účtu

Mínusy

 • Pouze do 50 000 Kč
 • Nutnost zaslání ověřovací platby
 • Poplatky

Hodnocení Radírny:

Půjčku Everyday+ doporučujeme každému, kdo potřebuje půjčit peníze rychle a jednoduše. Pokud máte nečekané výdaje, které potřebujete co nejdříve pokrýt, bude pro vás tato půjčka skvělým řešením. Když splníte všechny podmínky a žádat budete v pracovních dnech nejpozději do 18 hodin, peníze můžete mít na účtu ještě ten den. Za nevýhodu této půjčky považujeme poměrně vysoký poplatek 20 %, který se však počítá pouze z vyčerpané částky. Skvělé je, že si můžete vybrat tolik peněz, kolik opravdu potřebujete a také, že si lze půjčovat opakovaně. Máte tak stálou rezervu, kterou můžete využít v případě nouze.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *