Teplo a atmosféra domova s kamny, která zahřejí

Teplo a atmosféra domova s kamny, která zahřejí

Skutečný oheň patří k lidstvu již od pradávna a není tak divu, že jsme žhavými a vesele poskakujícími plamínky doslova fascinovaní. Nejen, že jsou lékem pro naši duši a dokáží vytvořit romantickou atmosféru, ale hlavně jsou prvkem, který se dokáže postarat o teplo našeho domova. Výrobců krbových kamen je celá řada, nicméně na pomyslném žebříčku oblíbenosti u nás je značka Romotop. Krbová kamna Romotop dokáží prohřát naše obydlí, dopřát nám příjemné teplo a výrazně dokáží snížit další výdaje za topnou sezónu. Koncert ohnivých jiskřiček, rozžhavených polínek dřeva a skotačivých plamínků zažene stres i nudu, ať se jedná o stoletou chalupu v horách, nebo nový mezonetový byt či novostavbu.

Vytápění mnoha prostoru přímo na míru

Krbová kamna Romotop, stejně jako krbová vložka, jsou fantastická v tom, že v pestré a široké nabídce produktů od tohoto výrobce si vybere každý, a to opravdu bez přehánění. Ať už jste se rozhodli vytápět nízkoenergetickou novostavbu, víkendovou chatu či chalupu po babičce, český výrobce krbových kamen Romotop pro vás připravil skutečně nabitou nabídku variant, jak v designovém provedení, tak ve výkonovém provedení. Díky tomu si můžete doma ve svém stylovém krbu přitopit nejen večer, o vánočních svátcích či při posezení s přáteli, zkombinovat stávající vytápění s originalitou krbových kamen, ale bez obav jim můžete svěřit i kompletní péči o teplo rodinného krbu. Cenová dostupnost krbových kamen Romotop je příjemným vstřícným krokem a umožňuje tak pořízení vlastního vytápění a nezávislosti všem, kteří otázku vytápění chtějí mít i po finanční stránce pod kontrolou. Vybírat si tak můžete krbová kamna levnější i luxusní, finanční návratnost je však vždy zaručena a na úspoře paliva ji pocítíte výrazně již v prvním roce používání krbových kamen, obzvláště zvolíte-li je jako hlavní zdroj vytápění.

Part of interior dining room 3D rendering

Lesk kachlí

Krbová kamna Romotop mohou mít mnoho tváří, a to nejen po stránce designu, prosklení či velikosti. Tradiční stálicí na trhu jsou krbová kamna kachlová. S přehledem vám doma vykouzlí romantiku dávných časů v zámku i v podzámčí, a hlavně dopřejí vám i vašemu interiéru tolik žádané teplo. Barevná škála, ze které můžete vybírat je další bonus, který jistě oceníte při výběru do vašeho interiéru. Keramické obklady spolu se šamotovou vyzdívkou krbových kamen Romotop snoubí schopnost nejen akumulovat příjemné sálavé teplo a podělit se o ně s vaší domácností ještě pár hodin poté, co přestanete přikládat.

Big and comfortable living room.3D design concept

Jaká kamna vybrat

Pro občasné vytápění, doplňkové zpříjemnění chmurných podzimních či třeskutě mrazivých zimních večerů, jsou jako stvořená krbová kamna bez výměníku. Ta dokáží bezchybně vyhřát místnost, ve které jsou ustavena a dopřát vám romantiku, jedinečnost i teplo v jednom. Toužíte-li však po celkovém vytápění vašeho obydlí se vším všudy, jasnou volbou jsou krbová kamna Romotop s teplovodním výměníkem. Tento typ krbových kamen totiž většinou bez potíží a velkých stavebních úprav napojíte i na stávající otopný systém radiátorů, včetně možnosti moderního podlahového. Můžete tak získat i teplou vodu pro celou domácnost. Dnes již není žádným velkým překvapením tak ani schopnost krbových kamen s teplovodním výměníkem bezchybně spolupracovat s vašim současným kotlem na plyn či elektřinu. Nejen, že se mohou vzájemně střídat a podělit se o komfortní vytápění v denních, nebo v nočních hodinách, ale rázem tak získáte pojistku v případě, že jeden z nich postihne porucha. Vaše soběstačnost v otázce tepla tak bude už jen významnou třešničkou na dortu.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *