Tipy na výlety

Tipy na výlety

Rádi cestujete a nevíte kam na výlet? Máme pro Vás výborný tip na internetové stránky, kde naleznete až několik stovek tipů na výlety a dětská hřiště. Každý výlet je detailně popsán a jsou k němu přiloženy i fotografie, abyste měly přehled o tom, jak to na Vámi vybraném výletě skutečně vypadá.

Ven každý den

Na webových stránkách „Ven každý den“ naleznete největší a nejlepší přehled dětských hřišť a tipů na výlety ve všech regionech České republiky (Jižní Morava, Beskydy, Šumava, České Švýcarsko, apod.). Pokud se chystáte na výlet, všechny typy naleznete ve vyhledávacím formuláři v levé části titulní stránky.


Tipy na výlety a dětská hřiště můžete vyhledávat ve vyhledávacím formuláři podle několika hlavních parametrů, jimiž jsou:

  • turistický region
  • typ trasy
  • délka výletu
  • časová náročnost výletu
  • co chcete na výletě vidět
  • náročnost výletu

V sekci „co chcete na výletě vidět“ si můžete vybrat hned z několika památek a turistických cílů, např. hrad, zámek, lanovku, les, zoo, rozhledny, zříceniny, skály, muzeum, jezero či jeskyně.

Výlety si můžete zobrazit na mapě nebo v přehledném seznamu. V detailu každého tipu na výlet po České republice naleznete turistický region, typ trasy, délku výletu, časovou náročnost, zajímavost a skutečné fotografie.
V databázi naleznete přes 350 tipů na výlety a dětská hřiště po celé České republice.

Mobilní aplikace

V mobilní aplikaci můžete vyhledávat dětská hřiště. Vyhledávat jej můžete podle Vámi zadaných parametrů. U každého konkrétního hřiště naleznete i fotografie. Mobilní aplikace je vhodná pro všechny operační systémy – Android, Windows a iPhone.
Web Ven každý den nabízí možnost přivydělat si nějakou finanční odměnu. Pokud se chcete s ostatními podělit o tipy na zajímavá turistická místa všech regionů České republiky nebo jen krásná dětská hřiště, neváhejte a napište.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *