Jak aktivovat nelegální Windows 7

Dobrý den, mám v počítači nelegální Windows 7 Professional 32bit. Rád bych jej ale legalizoval. Zakoupil jsem druhotnou licenci včetně COA štítku. Když jsem chtěl aktivační klíč vložit, zjistil jsem, že na příslušné obrazovce ve správci zařízení chybí ve spodní části okno, kam se klíč vkládá, respektive tam není ani odkaz “Aktivovat systém Windows”. Je nějaká možnost, jak toto okno obnovit, abych mohl systém aktivovat? Nerad bych systém přeinstalovával, nechci přijít o nainstalované programy. Chci jen aktivovat současnou instalaci.

Děkuji za odpověď, možná pomůže i ostatním

2 komentářů k Jak aktivovat nelegální Windows 7

 1. Problém je zřejmě v tom, že už je Win 7 aktivován přes tu nelegální licenci. Bude je tedy potřeba nejprve deaktivovat tímto způsobem:

  Klepněte na tlačítko Start, zadejte: CMD
  CMD stiskněte pravým tlačítkem myši
  Klepněte na příkaz Spustit jako správce
  Na příkazovém řádku zadejte: slmgr.vbs -upk

  Potvrďte Enter, odinstalujete produktový klíč z počítače a nastavíte jej zpět do zkušebního režimu, takže ho můžete znovu aktivovat. Pokud narazíte na nějaké problémy, zkuste aktivovat telefonicky:
  Aktivujte systém Windows 7 ručně:
  1. Klepněte na tlačítko Start a do pole Hledat: slui.exe 4

  2. Na klávesnici stiskněte klávesu ENTER

  3. Zvolte zemi.
  4. Vyberte možnost Aktivace telefonu a čekejte, dokud se neozve člověk místo automatu.

  Instalace, která je v současné době zkušební, bude třeba aktivovat nebo se přepne do režimu s omezeným funkčním režimem.

 2. Martine, vše jsem zkusil dle návodu, ale v prvním případě počítač píše že slmgr.vbs-upk není názvem vnitřního ani vnějšího příkazu, spustitelného programu nebo dávkového souboru. a ve druhém se slui.exe 4, že Systém windows nemá přístup k určenému zařízení, cestě nebo souboru. K přístupu pravděpodobně nemáte patřičná oprávnění.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *