Zahradní pergola? Nejvyšší čas!

 Ráno jako každé jiné – za okny něco, co ještě včera bylo sněhem, pustíte si rádio a v něm Buty hrají „Najdu si místo, kde se dobře kouří, a horké slunce do nápojů nepíchá…“ Jo jo, léto, zasníte se na okamžik, pohoda na terásce, vychlazené pivko nebo dvojka bílého, po boku někdo blízký…. Najednou si uvědomíte, že se šklebíte do slunce, že Vám horké slunce píchá nejen do toho pivka ještě před chvílí vytaženého ze sedmého schodku, ale také do očí. Přesně jako loni.

pergola

Tip: Chcete dostávat za každý nákup až 25 % zpět?
Vyzkoušejte Plnou Peněženku a vydělávejte nakupováním.

Bezplatná registrace ZDE

Teď je ten pravý čas začít myslet na vhodné zastínění terasy. A také prodloužit možnost jejího užívání od jara až do podzimu, některé typy nabízejí nejen vhodné zastřešení, ale také chrání před nepříznivým počasím, protože v případě potřeby můžete celou pergolu rovnou uzavřít.  A přesně takové spektrum nabízí moderní zahradní pergoly diamond design.

Samozřejmě se najde spousta „odborníků“ ze sousedství, například takový pan Lorenc již takhle postavil několik pergol, ba dokonce i dřevostaveb! Stačí mu k tomu bedna piva a hlavně – nehoupat! Poradí Vám, jak ušetřit, postavit pergolu z hranolů, která včera ještě byly stromem v lese. A že se Vám pak budou kroutit? „Prosím Vás,“ poví jen, „jeďte se podívat do Prahy na nábřeží na Tančící dům, jak je celý zkroucený! A japonští turisti se z něj mohou zbláznit a cvakají fotoaparáty o stošest! Tak jakápak reklamace!“

Pokud chcete opravdovou kvalitu, nechte pana Lorence pít (promiňte – být) a obraťte se na odborníky z diamond design. Je to česká značka s důrazem na maximální spokojenost zákazníka a co nejvyšší kvalitu produktů. Kde je najdete? Zajeďte se přesvědčit na vlastní oči do některého z showroomů, které najdete v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové, Zlíně, Velké Bíteši, Bystřici nad Pernštejnem nebo třeba v Uherském Ostrohu.

6 komentářů k Zahradní pergola? Nejvyšší čas!

  1. Pergoly jsou perfektním doplňkem zahrady. Máme na zahradě jednu a díky ní, můžeme být na zahradě za jakéhokoliv počasí. I když prší nebo svítí moc slunce.

  2. Naprosto souhlasím, že je zahradní altán již nezbytnou součástí zahrady. Raději už ani nevzpomínám jaké to bylo, když na zahradě nebyl pořádný stín nebo kam zalézt před nečekaným deštěm.

  3. No, my máme teď nově terasu. Musím říct, že takové posezení jsem si vždycky přála. Jediné, co teda ještě nemáme úplně vyřešené je zastřešení. Trochu se bojím, že v létě tam bude příliš pražit slunce. Přemýšlela jsem nad tím, jestli by nestálo za to tam nainstalovat nějakou markýzu. Něco jako mají třeba tady http://www.markyzy-na-terasu.cz/ Nemáte někdo zkušenost?

  4. Pergola je super věc. Já si bez ní zahradu nedokážu představit. Sedíme tam pořád 😀 . Buď sami s manželem nebo s návštěvou. Pergolu jsme si nestavěli sami, ale zaujaly nás hliníkové pergoly tak jsem si ji nechali vyrobit a za nic bych ji nevyměnila. Kdybychom ji neměli, tak bychom museli sedět pod stromem, a to by nebylo nic moc.

  5. Zdravíčko. Vy co už máte pergolu, kolik vás stála? My dost řeším i rozpočet, a hledáme tedy spíš levné pergoly, s tím že ale vyžadujeme alespoň základní kvalitu a hlavně odolnost. Například tady píší https://pergotec.cz/levne-pergoly/ že levné pergoly když jsou dobře udělané, mohou vydržet dlouho a mohout být ve své jednoduchosti i elegantní. Jakou máte zkušenost vy? Díky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *