Zakrývací plachty a stínící plachty přijdou vhod

Krycí plachty jsou vhodnými praktickými pomůckami, jež přijdou vhod při mnohých příležitostech doma či na zahradě. Nejsou však plachty, jako plachty. Je zapotřebí při výběru a nákupu značná porce opatrnosti. Vyplatí se vždy sázet na kvalitu. Ta by měla být vůbec tím prvním, co je třeba zhodnotit. Právě ona totiž ovlivňuje životnost a celkovou spokojenost. Sháníte-li kvalitní stínící sítě či zakrývací plachty, můžete se podívat na web firmy Plachty Štěpaník, jež naleznete na internetové adrese peplachty.cz, kde najdete informace o kvalitě a vhodnosti použití plachet.

Společnost Plachty Štěpaník není v problematice plachet žádným nováčkem. V oblasti zakrývacích plachet se totiž pohybuje již od roku 1995. To je dostatečná doba k tomu, aby firma získala cenné zkušenosti, které vkládá do své práce. Největší důraz je kladen na kvalitu a spolehlivost. Spokojení klienti jsou totiž tou nejlepší odměnou.

Kromě e-shopu s plachtami firma disponuje i kamenným obchodem v obci Chvalčov nedaleko Bystřice pod Hostýnem. V nabídce naleznete zakrývací plachty, tak i stínící sítě. Nechybí ani sortiment reflexních vest.

zahrada

Výroba plachet na míru

Někdy standardní rozměry plachet nemusí vyhovovat vašim potřebám a nárokům. V těchto situacích zajisté uvítáte výrobu plachty na míru. Není se tak třeba obávat, že byste nesehnali plachtu pro konkrétní využití.

Ať již potřebujete stínící sítě na ploty nebo zakrývací plachty, obrátíte-li se na firmu Plachty Petr Štěpaník, uděláte jen a jen dobře. Budete-li chtít, můžete požádat i o zaslání vzorků. Objednáte-li si klasické, hotové plachty, budou vám odeslány již druhý pracovní den, pokud neuvedete jiný termín. V případě zakázkové výroby nebudete také dlouho čekat, za deset dní bude všechno hotové a připravené k odběru nebo k zaslání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *