Jak propojit Twitter a Outlook

V dnešní době přibývá komunikačních míst a nutnost všechno intergrovat do jednoho je prakticky nutností. V tomto návodu se dozvíte, jak propojit Twitter a emaily v Outlooku.

Díky otevřenému API, které Twitter nabízí, vznikla už řada aplikací umožňujících práci s tweety a jejich posílání. Jen jedna však umí výstup ze zpráv na Twitteru integrovat přímo do nejpoužívanějšího emailového klienta, kterým Microsoft Outlook bezesporu je.

Lepší než Inbox – TwInbox

Málokdo ví, že Outlook, stejně jako třeba Firefox má možnost doinstalování řady pluginů a rozšíření. Uživatelé hotmailu možná znají add-on, který se připojuje přes MAPI do schránky, nedávno jsme psali o možnosti propojit Facebook a Outlook, tentokrát je to tedy TwInbox, se kterým vás seznámíme.

Co to umí

Nejedná se o žádnou jednoduchou aplikaci, co jen zobrazí aktualizace a tím celá funkčnost končí. Poradí si s více účty na Twitteru zároveň, nejsou jí cizí ani funkce jako vyhledávání nebo práce s tagy, případně retweet. Integrovaná je i možnost pro odesílání obrázků přímo z prostřední MS Outlooku nebo použití zkracovače bit.ly pro účely sdílení příliš dlouhých odkazů. Dokonce jsou její součástí i takové funkce, jako graf statistiky použití twitteru a podrobností kolem.

Kde se dá použít

Tento plugin můžete nasadit na následující programy: Outlook 2003 SP3, 2007 SP2, 2010 – 32bitové i 64bitové. Nefunguje však na Outlook Expres, Windows Mail a Windows Live Mail.

Stahujte nyní

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *