Ekonomické i ekologické. Takové jsou moderní plachtové haly!

Ekonomické i ekologické. Takové jsou moderní plachtové haly!

Sháníte halu nebo sklad? Pořiďte si je v mobilní podobě. Pak je složíte i rozložíte podobně jako stan. Až na jednom místě doslouží, můžete je prakticky přemístit na místo druhé. Bez stavebního povolení a betonových základů! Praktické že?

Klasické betonové haly už brzy skončí v propadlišti dějin. Vystřídají je ty mobilní, které postavíte v řádu několika hodin. Aniž byste kvůli tomu byli nuceni obíhat stavební úřady a stavět betonové základy. Ve výsledku tedy se svou plachtovou halou ušetříte. Levná je nejenom jejich výstavba, ale i provoz. Plachtové haly tak jsou nejenom ekonomické, ale i ekologické.

Bohaté možnosti využití

Plachtová hala vám poslouží jako klasický sklad, pěstírna i sportoviště. Zajezdíte si v ní na koni i zahrajete tenis. Uspořádáte v ní však i firemní večírek či prezentaci. Postačí jen halu doplnit osvětlením, podlahovou krytinou a v závislosti na sezoně topením či klimatizací. Výsledkem pak bude moderní mobilní showroom, který vám bude konkurence závidět. Z mnoha důvodů.

Snadná montáž i demontáž

Mobilní plachtovou halu v první řadě snadno a rychle smontujete i demontujete. A tím pádem i přemístíte na jiné místo. Aniž by byla zkrácena její životnost. A odnesl ji silnější vítr. Konstrukce plachtových hal je totiž stabilní a pevná, stejně jako její opláštění. Výsledkem je maximální odolnost i vůči extrémnímu počasí.

Koupě, nebo pronájem?

Mobilní plachtové haly a skladové stany si můžete buď koupit, nebo pronajmout. Hodláte-li zorganizovat jednorázovou akci, jednoznačně jděte cestou pronájmu. V případě jejich častého využití samozřejmě přichází v úvahu jejich koupě. Velmi kvalitní plachtové mobilní haly různých velikostí (někde se setkáte s označením párty stany), ať již uzavřené či polootevřené, najdete například v portfoliu společnosti Argo servis, s.r.o. Projděte si její nabídku a vyberte model, jenž bude maximálně vyhovovat vašim požadavkům. Určitě nebudete litovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *