Jak se kvalitně pojistit na cestu a ještě získat slevu 20 %?

Cena lékařské péče je drahá v každém koutu světa. Neriskujte, že se z cest vrátíte třeba i s milionovým dluhem, protože jste nechtěli „obětovat“ několik korun za cestovní pojistku. Máme radu, jak ušetřit a přitom mít jistotu komplexního krytí!

Jak vypadá kvalitní cestovní pojištění?

Platíme si zdravotní pojistku, která v plné výši platí jen v ČR. Ve státech EU je garancí, že se nám dostane nezbytné bezplatné lékařské péče jen v zařízeních, která jsou financována z veřejných zdrojů. Běžně se doplácí vysoké částky i za malé zákroky. Bez pojistky platíte, s pojistkou nikoliv. Pojišťovna se o vše postará. Nikdy nevíte, co se vám na cestách přihodí, proto je lepší volit komplexní variantu, která obsahuje:

  • krytí léčebných výloh,
  • úrazovou pojistku,
  • pojištění cestování letadlem,
  • pojištění zavazadel a odpovědnosti.

Peníze

Výhodně s 20% slevou

Mimořádně výhodnou nabídku má aktuálně AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o.. Nabízí cestovní pojištění se všemi doplňky za bezkonkurenční cenu. Sleva 20 % je poskytnuta každému. Stačí přejít na axa-assistance.cz a zde si vše během několika minut vyřídit. Platba se dá uskutečnit online. Platné je i v den sjednání.

Jak se chovat při problémech?

Od pojišťovny dostanete číslo na asistenční službu. Noste ho u sebe a v případě jakýchkoliv problémů ihned volejte. Operátoři pracují 24 hodin denně, pomohou situaci rychle řešit. Když nebudete asistenční službu kontaktovat, hrozí, že nedojde k pojistnému plnění. Je také důležité si o všem udělat záznam. Do toho se musíte vložit sami. Udělejte fotografie, vezměte si kontakty na případné svědky. Pokud musíte za něco platit (například za nové oblečení, protože vám ztratili kufr), schovejte si všechny účtenky. Vždy se snažte chovat tak, abyste problémům přecházeli a mějte na paměti, že pojišťovna nebude hradit škody, které způsobíte v opilosti či pod vlivem návykových látek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *