Jak si půjčit online

Potřebujete půjčit peníze? Potom věřte, že to nemusí být zase až tak složité, jak si mnoho lidí myslí. A to hlavně díky tomu, že dnes už segmentu úvěrů dávno nedominují banky, ale naopak nebankovní společnosti. V tomto směru tak získáváme možnosti, jak si požádat nejenom rychle a jednoduše, ale i z pohodlí domova. Pojďme se společně podívat na jednotlivé možnosti a jejich charakteristiku.

Mikropůjčky jasně vedou

Tím nejdostupnějším segmentem je v tomto směru segment mikropůjček. Pokud bychom měli být konkrétní, tak díky nim můžeme velmi snadno získat peníze třeba i za pár desítek minut. Ne nadarmo se tedy této možnosti říká rychlá půjčka. Samozřejmostí je to, že si požádáme z pohodlí domova, prostřednictvím krátkého webového formuláře. Pokud máte platný doklad totožnosti, vlastní bankovní účet a jste občanem České republiky, vaše šance na získání peněz se výrazným způsobem zvyšuje. Vybírat lze z částek, které se pohybují v řádech tisíců korun a které si lze obvykle vzít na dobu jednoho kalendářního měsíce.

Navíc se nemusíte obávat ani žádných složitostí, které souvisí s tím, že byste byli složitým způsobem prověřováni. V tomto ohledu totiž není třeba dokládat příjem, ani není třeba lustrování registrů. Vše tak vyřídíte do pár minut z domova, bez osobních návštěv a papírování. Příkladem za všechny je jistě společnost Ferratum. Ta patří mezi nejznámějšího poskytovatele u nás a sama se pyšní garancí toho, že již do 10 minut od podání žádosti budete přesně vědět, jak na tom v rámci půjčky jste a zda peníze dostanete, nebo nikoliv.

V jistých směrech lze zvolit i klasickou nebankovní půjčku

Druhou variantou, jakým směrem se můžete vydat, jsou klasické nebankovní půjčky. I zde lze požádat online, bez nutnosti návštěvy konkrétní pobočky. Počítejte však s tím, že bude třeba doložit váš příjem, stejně jako bude třeba setkat se s pracovníkem dané firmy. Ten však může přijet i k vám domů, kde mu vše předáte a ihned společně podepíšete smlouvu. I to je možnost, jak požádat online. A to o částky, které se pohybují v řádech několika desítek korun českých. Výjimkou však nejsou ani poskytovatelé, u kterých se horní hranice dotýká hodnoty 150 000 korun českých.

peníze

Jak na tu nejvýhodnější půjčku?

Začneme-li u klasických nebankovních společností, tak zde dbejte při výběru na konkrétní úrokovou sazbu, ale třeba i na možnost vracení splátek při bezproblémovém hrazení. I to jsou možnosti, jak si danou půjčku zvýhodnit třeba i o sumu více než 10 000 korun českých. Následně už vyberte tu společnost, která bude z hlediska úspor nejvýhodnější.

U mikropůjček může být výběr o něco složitější, jelikož zde jsou úrokové sazby velmi podobné, a to s ohledem na menší částky, v řádech tisíců korun. Přesto ale také existují výhodné nabídky. S těmi dnes přichází společnost Zaplo finance a její stejnojmenná půjčka. Právě tento poskytovatel v současné době nabídne možnost půjčit si zcela bez úroků. Tedy o kolik si zažádáte a kolik vám přijde na účet, tolik také vrátíte. Ideální, pokud skutečně nechcete přeplatit ani jedinou korunu.

S ohledem na vaše požadavky

Výběr půjčky ale směřujte i na vaše konkrétní požadavky a potřeby. Je jasné, že pokud vám nepřišla výplata nebo se objevil nečekaný výdaj, jsou nejlepší volbou krátkodobé půjčky. Za měsíc peníze vrátíte a již žijete bezproblémový život bez jakýchkoliv závazků.

Naopak pokud plánujete větší investici, třeba do auta nebo vašeho domu či bytu, je standardní nebankovní půjčka díky částkám, ale i klasickému splácení lepší volbou. Poté už hleďte na další konkrétní parametry, známé u každé půjčky. Mezi ně patří:

  • Úrokové sazby
  • Sazby RPSN
  • Případné poplatky
  • Nabízené částky
  • Délka splácení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *